gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Annelerimize Güzel Bir Hediye

Konu, 'Yabancı Albüm Tanıtımları' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Annelerimize adadığımız bu özel günde sevginin sesi müzik olsun! Sony Music etiketiyle müzikseverlerle buluşan “World’s Best Mum” albümü, anneniz için en içten hediye olacak! 10 Mayıs Anneler Günü için özel olarak hazırlanan bu albümde; Bill Withers, Roy Orbison, Lisa Stansfield, Alicia Keys, Christina Aguilera ve Elvis Presley gibi geçmişten günümüze birbirinden önemli sanatçıların keyifle dinlenen tam 19 şarkı bir araya getirildi!
    Fugees’den “No Woman, No Cry”, Alicia Keys’den “A Woman's Worth”, Christina Aguilera’dan “Beautiful”, Whitney Houston’dan “Greatest Love Of All” ve Elvis Presley’den “The Wonder Of You” gibi şarkılarla birlikte tam 19 şarkıdan oluşan bir duygu yolculuğu sizi ve dünyanın en iyi annelerini bekliyor…
    “World’s Best Mum” 24 Nisan’da tüm müzik marketlerde!

WORLD’S BEST MUM İÇERİK
    1- Alicia Keys - A Woman's Worth
    2 - Whitney Houston - Greatest Love Of All
    3 – Bill Withers - Ain't No Sunshine
    4 - Christina Aguilera – Beautiful
    5 - Lisa Stansfield - All Women
    6 – Bangles - Eternal Flame
    7 - Jennifer Rush - The Power Of Love
    8 - Des'ree - Feel So High
    9 – Fugees - No Woman, No Cry
    10 – Elvis Presley - The Wonder Of You
    11 - Roy Orbison - Oh, Pretty Woman
    12 - Macy Gray - I Try
    13 - Paul Young - Love Of The Common People
    14 - M People - Search For The Hero
    15 - Steve Brookstein - Against All Odds
    16 – Dolly Paron - I Will Always Love You
    17 – Kenny G. - Songbird
    18 – Lemar - Another Day (Clean Version
    19 – Westlife - My Love

Annelerimize Güzel Bir Hediye konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Erkeğe Alınabilecek En Güzel Hediye

Bir Erkeğe Alınabilecek En Güzel Hediye

erkeklere alınabilecek hediye seçenekleri erkeğe alınabilecek romantik hediyeler yıldönümünde hediyeler yıldönümünde erkeğe ne hediye alınır alınacak romantik Merhaba melekler, Sizlerden biraz yardım isteyeceğim.Sizce bir erkeğe alınabilecek en güzel hediye ne olabilir.Yada siz olsanız ne alırdınız. Hangi hediye erkeği mutlu etmeye yarayabilir,hep birlikte bulalım hadiii :grouphug::grouphug:
  2. Anneme Nasıl Bir Hediye Alacağım?

Anneme Nasıl Bir Hediye Alacağım?

anneme nasıl bir hediye alabilirim anneme ne hediye alabilirim doğum gününde ne doğum günü hediyesi günü hediyesi Merhaba meleklerim bilgiğiniz gibi anneler günü yaklaşıyor.Az bişey kaldı şunun şurasında ve ben hala karar veremedim anneme ne alacağıma :)Aranızda karar veren var mıdır acaba :)Bakın bir site buldum burada annemize alacağımız hediyeler tamamen bize özel oluyor.Çok hoşuma gitti...
  3. Bir Kocanın Karısına Alabileceği En Güzel Hediye

Bir Kocanın Karısına Alabileceği En Güzel Hediye

kocaya hediye Hız bazen felaket getirir meleklerim.Sizce de öyle değil mi ... 3 adam oturmuş eşlerine aldıkları hediyelerden bahsediyorlarmış Birincisi demiş...ki, 'karıma öyle bir hediye aldım ki, 6 saniyede 0'dan 100'e çıkıyor.' Diğer ikisi anlamamışlar. 'Ne aldın?' diye sormuşlar. 'Beyaz bir Porsche aldım. Çok mutlu oldu.' diye cevap vermiş. İkinci adam demişki, 'Bende geçen doğum...
  4. kızlar dünyanın en tatlı annelerine en güzel hediye fikirleri burdaaaaaa :)

kızlar dünyanın en tatlı annelerine en güzel hediye fikirleri burdaaaaaa :)

anneler günü, gününde ne alınır, şiirleri, ne zaman,anneler gününde ne yapılır. Biraz sizlere yardımcı olayım istedim arkadaşlarım. Mutfak önLükLeri (: HavLu ve bornoz KişiseL bakım ve Diğer ihtiyaçLar için Hediye sepetLeri kahvaltı seti tepsi İkinizin Remini koyabiLeceğiniz Resim çerçeveLeri oLmazsa oLmaz takılar
  5. anneler günü için sizce en güzel hediye ne ?

anneler günü için sizce en güzel hediye ne ?

Biliyorum anneler gününe çok var ama sizce anneler gününde annelere neler alınabilir, en güzel hediye size göre ne ?

Sayfayı Paylaş