gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

annelerimizin klasik sözlerini paylaşalım mı?

Konu, 'Kişisel Gelişim' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Arkadaslar Hadi Annelerimizin Bize Kizdiklarinda Yada Nasihatlarini Siralayalim Gerci Eminim Hepsi Agiz Birligi Yapmis Gibi Ayni Seyleri Söylüyodur Ya Olsun Belki Orjinal Seyler Cikar Ben Basliyorum Efendim:))) Yat Yatt El Kapisina Gidince Ne Yapcan Bakalim:)))))))) :deli:

2. BaHaRR

BaHaRR Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bunu banada çok derdi
    kocana sakın ağır konuşma kızım
    yemeği üzerinde bırakıp gidip oturma
    daha neler neler..........

annelerimizin klasik sözlerini paylaşalım mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Klasik Anne Tripleri :))

Klasik Anne Tripleri :))

Tam kapiyi acmis evden disari cikiyorumdur ki.. Annem mutfaktan seslenir. - Oglum yemek hazirladim. Nereye? - Hep kapiyi actigimda hazir oluyo zaten. - Hala konusuyo dökücem simdi kafandan asagi tencereyi.. Gencin Abisi Şehirdışında Okumaktadır.. - Anne abim ariyooo? - Kapat telefonu yazmasin evladima.. - Ya anne sonucta iki faturayida sen ödemio musun? Ne gerek var? - Sen o telefonu hemen...
  2. Klasik öğretmen sözleri

Klasik öğretmen sözleri

- Bunu sinavda sorarim. - Ben bunlari zaten biliyorum. - Buna benzer sorular üniversitede sik sik cikar. - Bi insan söyleneni bi defa da anlar. Afedersiniz siz aptalmisiniz?? - Arka taraf konusmayi kesin! N'oluyor orda!! - Bunun hesabini sinavda sorarim! - Burayi dikkatli dinleyin. - Bi cok ögrenci burda hata yapar! - Konusmak isteyen disari ciksin! - Kapi acik. Sizi zorla getirmiyolar...
  3. hayatınıza yön veren sözleri paylaşalım

hayatınıza yön veren sözleri paylaşalım

Gerçegi insanlarin ölçüleri ile degil; insanları gerçeğin ölçüsü ile tanı...:) Devamlı Aklımda Tutarım... Kimin Söylediğini Bilmiyorum... Fakat Çok değerli Bir sözdür Benim için... Sizlerde beğendiğiniz,sevdiğiniz sözleri buradan paylaşabilirsiniz...:)
  4. Annelerin O muhteşem klasik sözleri

Annelerin O muhteşem klasik sözleri

annelerin ağzına yapışmış laflar annelerin kızınca söylediği sözler annemin komik sözleri annelerin söylediği komik sözler Annem annem benim canım annem ya. Ya kızlar herkesin olduğu gibi sizinde annelerinizin klasik olarak söylediği süper sözler vardır. Ben onları merak ediyorum. Şimdi size kendi annemin ettiği bağzı güzel kalsik bir kaç sözü yazacağım. Ama mutlaka sizlerde yazın :) ANNEMİN...
  5. Bebeğinizi Büyütürken Duyduğunuz Çok Bilmişçe Sözleri Paylaşalım mı Melekler :)

Bebeğinizi Büyütürken Duyduğunuz Çok Bilmişçe Sözleri Paylaşalım mı Melekler :)

Melekler, bebeğiniz olunca elbette ki yakın aileniz, dostlarınız, çevreniz çok sevinirsiniz. Bu mutluluğu paylaşırsınız. Ancakl ne yazık ki bazen ya en yakınımızdakiler ya da konu komşu, arkadaşlarınız ya da akrabalarınızdan, bebek büyütmeye dair fazla bilmişçe sözler duyar, hareketler görürsünüz ve doğal olarak illet olursunuz :D:D Sizin böyle durumlarınız olmuş muydu ? Paylaşalım ve gülelim...

Sayfayı Paylaş