gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Annelerin en özlüsü tatlı dilli şen sözlüsü

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Daha önce annelerimizin dilinde plesenk olmuş sözlerini http://www.meleklermekani.com/guzel...0056-annelerin-o-muhtesem-klasik-sozleri.html başlığından paylaşmıştık sizlerle. Düşündüm de aslında biz ne yaparsak yapalım onların haklarını bir türlü ödeyemeyeceğiz. Herkesin başından farklı şeyler geçsede, ortak paydada Annelerin tatlı dilliği şen sözlülüğü yatmaz mı ? " Gözlerim umutla parlıyorsa eğer, Bu senin ışığındır CANIM ANNEM "

" Arzularımı sorun bana,
    Korkmadan yaşayacağım,
    Huzur dolu bir yuva.
    Üşüyen ruhumu ısıtacak, Annem kokan bir yorgan "

Aslında Annelerimiz; Dünyanın en önemli Sanatçıları değil mi ? En tatlısı en özlüsü, en şirin dillisi :)

Bizler bu kadar şeyi düşünüp güzel cümleler kurarken Somali'deki Annelere içim inanılmaz acıyor. Allah yardımcıları olsun. Bugün arkadaşlarım hatta şimdi, uzakta ise arayalım annelerimizi ve onları ne kadar sevdiğimizi söyleyelim. HADİ ŞİMDİ !

Bu başlık altından annelerimizin bizlerdeki yerlerinden bahsedelim. Onların bizler için yaptıklarını anlatalım olur mu meleklerim ?

Annelerin en özlüsü tatlı dilli şen sözlüsü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En Tatlı Bebekler

En Tatlı Bebekler

en tatlı bebekler tatlı bebekler çok bebek tatli Mavilerin Derin Sessizliği.... Bugün Çok Mutluyum. Şu Güzelliğe bakarmısınız. Hüzünlüyün hemde çok. Oooo Çok Sıkıldım.. Happppşuuuu Gözlerime inanamıyorum. Öpücem kaçma yaa. Banamı bakıyorsun sen. Çok Tatlısın sen ya.. Tombiş Şey.
  2. dünyanın en büyük dilli adamı

dünyanın en büyük dilli adamı

dünyanın en büyük adamı dünyanın en büyük dilli adamı ve kadını dünyanınenbüyükadamı dünyaninenbüyükadami :hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm:
  3. Dünyanın En TatLı Süngeri

Dünyanın En TatLı Süngeri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. En Pahalı Tatlı

En Pahalı Tatlı

tatlı pahalı bitkiler en pahalı bitkiler en bitki Dünyanın en pahalı tatlısının fiyatı tamı tamına 25 bin dolar. İçinde altın parçacıkları da bulunan tatlının tadı ise fiyatı kadar ilgi görmemişti. Şimdi ne yapıyorsunuz eşlerinize " bak bak buda var işte insanlar bunlardan yiyor sen bana almıyorsun " şeklinde cümle kuruyorsunuz ve noluyor :D:D Düşünmek bile istemiyorum. :puha:
  5. kızlar dünyanın en tatlı annelerine en güzel hediye fikirleri burdaaaaaa :)

kızlar dünyanın en tatlı annelerine en güzel hediye fikirleri burdaaaaaa :)

anneler günü, gününde ne alınır, şiirleri, ne zaman,anneler gününde ne yapılır. Biraz sizlere yardımcı olayım istedim arkadaşlarım. Mutfak önLükLeri (: HavLu ve bornoz KişiseL bakım ve Diğer ihtiyaçLar için Hediye sepetLeri kahvaltı seti tepsi İkinizin Remini koyabiLeceğiniz Resim çerçeveLeri oLmazsa oLmaz takılar

Sayfayı Paylaş