gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Annelik bambaşka bişey

Konu, 'Çöplük' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

ünlü sunucu oyuncu Pınar Altuğ kendisinden küçük olan oyuncu Yağmur Atacan'dan çocuk sahibi oldu yeni doğum yapan güzel oyuncunun kilo problemleri var mı haberimizde.....

KİLOLARINI SORUN ETMİYOR
    PINAR ALTUĞ HAMİLELİK SONRASI VEREMEDİĞİ KİLOALARINI HİÇ DERT ETMEDİĞİNİ SÖYLEDİ.

Geçtiğimiz ay Su isimli kızını dünyaya getiren Pınar Altuğ Atacan bebeğini emzirdiği içn kilo vermeyi düşünmediğini söyledi. 5 kilo fazlası olduğunu söyleyen Pınar Altuğ Atacan, 'Kızımın büyüsüne o kadar kapıldım ki başıma gelen hiçbir kötü şey beni üzmüyor.' diye konuştu.

Annelik bambaşka bişey konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Coşkun Sabah - Sen Bambaşkasın

Coşkun Sabah - Sen Bambaşkasın

coşkun sabah her halin öyle güzel coşkun sabahtan şarkılar sabah şarkıları sen bambaşkasın dinlediğim en güzel şarkılardasın Dinlediğim en güzel şarkılardasın En güzel gülüşlerde bakışlardasın Sen kalbimin sahibi kara sevdamsın Kimseye benzemez sen bammaşkasın Her halin öyle güzel hep sıcacıksın İçimde yaşıyorsun benim aşkımsın Seni sorsalar bana anlatılmazsın Kimseye benzemez sen bambaşkasın...
  2. Nil Karaibrahimgil - Bambaşka

Nil Karaibrahimgil - Bambaşka

başkaydım bambaşka oldum noldum noldum biraz kımıldadım duruldum noldum noldum birşey büyüyorsa ölmez oldum içinden yanıyorsa sönmez oldum kalbim vuruyorsa durmam oldum duramam oldum başım dönüyorsa dönsün oldum dönsün oldum birşey gidiyorsa dönmez oldum içimden geliyorsa gitmez oldum __________________
  3. Değişik bişey

Değişik bişey

Suyun basıncı ile çalışan, pil veya elektirik gerektirmeyen ışıklı duş başlıkları...Suyun basıncı ile çalışan bu ışıklı duş başlıkları, suyun sıcaklığına göre renklerini değiştiriyorlar.
  4. Yeşim Salkım - Bambaşka ( 2009 )

Yeşim Salkım - Bambaşka ( 2009 )

yeşim salkım ban güneş gibi gel 2009 yılına şurda az bir zaman kala albüm çıkaran sanatçıların arasına Yeşim Salkım'da katıldı.Yepyeni albümü "Bambaşka" ile müzikseverlerle buluşan Yeşim'in albümüyle ilgili sizlere bazı detaylar vermek istiyorum Albümde yer alan şarkılar: 1 – Bana Güneş Gibi Gel Söz – Müzik: Serdar Ortaç Düzenleme: Suat Aydoğan 2 - Sana Doğru Söz: Fikret Şeneş...

Sayfayı Paylaş