gebe
  1. angelica

angelica Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    8

Annem Benim Aşkım

Konu, 'Aşk Resimleri' kısmında angelica tarafından paylaşıldı.

Annem ile olan remimi facebooktaki bir uygulama ile güzel bir tasarıma çevirdim. belki de yarışma sayesinde billboardlarda yayınlanacak. En kötü ihtimal 4 yıl garantili ev aletlerinden kazanırım diye umut etmekteyim :p https://bitly.com/IGW6GA

Annem Benim Aşkım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. annemin beni korkutması...

annemin beni korkutması...

:hhh:yıl 2003 ramazan ayının bir günü annemle ben carsıya çıktık alısverisimizi yaptıktan sonra bir kuruyemişciye ugrayım iftardan sonra yemek için çerez aldık kuruyemişcide bütün çerezleri ögütüp sekerle karıstırmıslar ve kuvvet macunu die satıyorlar ve her çerez alana çok ufak paketlerde(bir çay kasıgı kadar)esantiyon veriyolar.neyse aksam iftardan sonra cerezimizi yiyiecegimiz sırada...
  2. benim melek annem :(

benim melek annem :(

annem annem resimleri benimm biricik melek annemm seni ne çok özlüyorumm bilemezsinnnnnn. herşey yanımda herşey varda bir sen eksiksin. ellerini tutamamak dizlerine başımı koyamamak bir kez olsun sana annem siye sarılamamak ne acı be annemmm çok acı. meleğim biriciğimmsin. yerini hiç kimse dolduramaz bilesin. hep aklımda hep yüreğimdesinn annem hissedesinnn. herşeyi aştım bu güne geldim...
  3. bende anne olmak istiyorum

bende anne olmak istiyorum

merhaba kızlar bende 8 aydır denememe rağmen hiç gebe kalamadım.yarın adet olmam lazım ama yaklaşık 10 gündür adet sancısı çekiyorum.acaba gebe olabilirmiyim.bir fikri olan varmı hamile kalındığında adet sancısı olurmu
  4. Bende aartık anneyim

Bende aartık anneyim

Kan idrar normal test lerin hepsini yaptırdım hamile olduğum belli oldu. Tüm belirtiler var. Ultrason ile bebişimin haftalık olduğu öğrendim.
  5. bende anne olmak istiyorum...

bende anne olmak istiyorum...

merhaba arkadaşlar. aranıza yeni katıldım. 4. kez tüp bebek deneyeceğiz fakat maddi yetersizlikten dolayı olmadı.evde hediyelik sabun yapıp satmaya karar verdim hatta destek için sayfalar açtım ama bir Allah'ın kuluna sesimi duyuramadım :(

Sayfayı Paylaş