gebe
  1. IIIözlemIII

IIIözlemIII Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Annem çok hasta :(

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında IIIözlemIII tarafından paylaşıldı.

Annem çok hasta melekler yaklaşık 2 senedir iyileşemiyo hayat dolu neşeli cıvıl cıvıl annemden eser kalmadı herşeyin başı sağlıkmış gerisi boşmuş bunu anladım hastahaneden yeni çıkardık ama ne yaptıysak toparlayamıyor psikolojik tedavi gördü ve görmeye devam ediyor çok zor bi yaşam mücadelesi verdi bu güne kadar hep onların yükü yüzünden oldu benim de hayatım alt üst oldu üniversitede okurken evlendim ben bi de bebişimiz oldu annem bebeğimize bakıyordu şimdi ona bakacak kimse olmadığı için okula da devam edemiyorum bi yandan annem bi yandan bebek bi yandan okul bi yandan hayatı düşünmekten çok yoruldum bunaldım daraldım işin garibi içimi dökecek kimsede yok :( sizlerde dua edin olur mu... Ve herkese tavsiyem ne olursa olsun hayatın yükü altında tek başınıza ezilmeyin vücut kaldıramıyo bi süre sonra kimsenin sizi üzmesinede izin vermeyin heleki karşımdaki üzülmesin diye kendinizi yıpratmaya kalkmayın sonunda kendinizden çok şey gidiyo ama başka hiç birşey olmuyor değişmiyor ...

annem bir an önce iyileş artık ne olur :(

2. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Annem çok hasta :(
    offf offf kii ne off canım yaa okadar dogru söylemissinki hep öyle yapıyoruz sonra hastalık hastası oluyoruz ALLAHIMDAN YÜCE RABBİMDEN annene saglık huzur diliyorum tez zamanda İNŞALLAH saglıgına kavuşur İNŞALLAH bu kötü günler geride kalır ALLAH yardımcınız olsun yasin oku canım dualara bak ALLAHTAN gelir hayırda şerde ben inanıyorum ALLAHIN izniyle annen saglıgına kavuscak sende inan inanmak herseydir

3. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

Allah en kısa zamanda anenize şifa versin cnm... Benimde annem yıllardır hasta ve halada aynı ama hiç bir zaman umudunu yitirmee.. her yeni gune tebessüm ederek başla.. Allah'ım annene acil şifalar sanada güç kuvvet ve sabır ihsan eğlesin... amin... Allaha emanet ol vee hiç bir zaman umudunu yitirme, Allah büyük...

4. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

:( Geçmişler olsun özlem, inanki çok üzüldüm, bizi büyütüp bu yaşa kadar getiren Ana'larımıza Rabbim zeval vermesin inşallah...

Umarım iyileşir ve buradan güzel haberlerini alırız " Annemizin "

5. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Geçmiş olsun özlem Allah annene şifalar sanada güç kuvvet sabır versin canım...
    İnşallah en kısa zamanda annenin iyi haberlerini alırız...

6. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

çok geçmiş oılsun tez zamanda annen iyileşir şifa bulur inş. burada bizler varız istediğin zaman seni dinleriz sevinçlerini hüzünlerini bizlerle paylaşabilirsin canım

7. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Allah sifa versin, dualarimiz sizinle, annenin yaninda olmaya calis, ona yardimci ol, mutlu et, güldür ne bileyim, motive olmasini sagla.
    Kendinize iyi bakin

8. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Çok üzüldüm canım Allah şifa versin annene sana da sabır inşallah tez zamanda güzel haberlerini alırız...

9. IIIözlemIII

IIIözlemIII Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

hepinize iyi dilekleriniz için teşekkür ederim inşallah dediğiniz gibi herşey iyi olur

10. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

canım çoooook gecmış olsun umarım kısa sürede iyileşirr elimden dua etmek gelir onu da sonuna kadar yaparım Allah şifalar versin canım

11. IIIözlemIII

IIIözlemIII Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

amin canım amin teşekkür ederim

12. nejlaeskisehir

nejlaeskisehir Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

yüce rabbimden annene şifa sanada çok sabır diliyorum üzme kendini sağlıklı olan kendine dikkat etmeli ki hastaya yardımı dokunsun sende böle üzersen kendini sanada bişiy olur her hastalığın başı dert sıkıntı değilmidir sen kendini topla biliyorum ki her gecenin bir sabahı var allah yar ve yardımcın olsun

13. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    geçmiş olsun canım.
    ne yazık ki sağlığımızın değerini kaybedince anlıyoruz

14. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    rabbim biran önce acil şifa verir inş. allah yardımcın olsun zor bir durum dirayetli ol

15. DєRiи яocк

DєRiи яocк Forum Okuru

inş alah en kısa zamanda iyleşir ablacım üzme kendini sen güçlü ol ki annende toparlasın

Annem çok hasta :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hayki & Yas - Duygularım Çok Hasta

Hayki & Yas - Duygularım Çok Hasta

bugün de bitti her tarafsa kapkaranlık ziyan oldan günlerimde dünüme hasret kalanı bulamadım sen de yoktun anne yanıma gelme artık arama sorma konuyu kapadık sorum şu ki ben hep yalnızım ve kimse gelmesin kalsın istemem insan olanı bulamadım,hepsi aynı yalan dolan ve menfaat dolu o gözleri kafamda piç gibi ve çok dolu içim de bulanık öyküler kayıp bi yolda yolumu buldum dar ve çok uzun bi yol...
  2. !..DuyguLarım Çok Hasta..!

!..DuyguLarım Çok Hasta..!

..ve ey hayat Ey yaşananlar, ey gözü karalığım, ey mutlu an(ı)larım ey umursamaz tavırlarım... Nerelerdesiniz..¿ Sizlersiz yaşamak nasıl olacak bilmiyorum ama olacak... Üzgünüm : ( / ) “Müebbet” indeyim..! Dünya diyerek adlandırılan bu yeryüzü; İçine sığamadığım kusursuz bir cezaevi ve ben En yaşanılası yerlerinde; Hayata hiç gülmemecesine, Hiç konuşmamacasına ve Hiç...
  3. Hadise: "Çok hastaydım, mucize eseri iyileştim"

Hadise: "Çok hastaydım, mucize eseri iyileştim"

Türkiye'yi Eruovision şarkı Yarışmasında temsil eden Hadise, yarı finali aşarak 16 mayısta Moskova'da yapılacak finale katılmaya hak kazandı. Eurovision'un bu akşam yapılan yarı finalinde 9'uncu sırada sahneye çıkan Hadise, gelen SMS'ler sonucunda finale kaldığı açıklanan ilk yarışmacı oldu. Hadise: "Çok hastaydım, mucize eseri iyileştim" Rusya'nın başkenti Moskova'da düzenlenen...
  4. oğluşum çok hasta

oğluşum çok hasta

:hasta:2 gecedir yavrum çok ateşleniyor doktora götürdüm bademcikleri şişmiş dedi çok fena benim oğlum , doktorun odasına girdik ilk dedii ben çok hasta oldum , ve buz devri çok güzel sen biliyor musun buz devrini dedi dr kadın gülmeye bşladı çok bilmişsin ya dedi oğlum tam bir laf ebesi valla doğurtturuyor lafları . dün akşam yemekteyiz anne babam gelince yanım otursun tamam mı dedi olur...
  5. Hastayım

Hastayım

Meleklerim günaydın bu sabah bulantı ve kusmayla uyandım halada bulantım devam ediyo ve çok halsizim bulantımın geçmesi için ne yapabilirim bana fikir verirseniz çok sevinirim

Sayfayı Paylaş