Annem çok hasta :(

en kısa zamanda acil şiflar versin rabbim...herkezin yaşadıgı bi zor dönemler oluyor..sabırlı ol herşey düzelicek...

allah şifasını versin canım ne güzel demişin bizler hasta olunca saglıgınızın kıymetini anlıyoruz tez zamanda iyileşir inşallah

annelerimizin kıymetini anne olunca daha iyi anlıyoruz ne emekle büyütüyolar zahmetimizi çekiyolar ..Rabbim hayırlı şifa versin inşlh iyileşmiştir...

Canım ya kıyamam üzülme dicem ama olmuyo elden gelmiyo... Annesizlik çok zor Allah kimseye yaşatmasın. Anneciğin inş. en kısa zmnda iyileşir cnm dualarımdasın

cnm çok geçmiş olsn okadar üzüldüm ki ama elimizden ne gelirki bi derdini paylaşmak bide dua etmek annene Rabbim acil şifalar versin inş

canımmm allah annene acil şifalar nasip etsin. ama senin güçlü olman lazım. hayat bu bazen bize iyi süprizler yaptığı gibi maalesef kötü süprizleride oluyo. bu belkide senin sınavındır. rabbim sana güç kuvvet sağlık versin ki ayakta dim dik durabilesin. rabbim dermensız dert vermez. allahım yardımcınız olsun....

yardım edin

annanem çok hasta yıldır iyleşmiyor ilk once mıdesinden ameliyar oldu sonra ise bağırsağından olmustu birsure iyiydi dısarı falan çıkıyordu sonra kusmaya başladı hep kusuyodu yiyo ardından direk çikartıyordu dotkotara gittimizde bağırsak mıdenın onunu kapatmıs ondan kusuyormuş doktorlada ümitsizler ama hastalığı veren rabbım şifasını da verir inşallah onun içinde de dua edebilirmisiniz onu düşünmekten hiç bişi yapamıyorum hep aplıyorum insallah annanemi iyleşir eskisi gibi olur insallah onun iylikleri onun iyleşmesine vesile olur
lütfen bana yardımcı olurmusunuz

çok çok geçmiş olsun canım Allah şifalar versin.annene destek ol moralini yüksek tut olurmu.

Geri