gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Annem dizisinden kesintiler

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. suskungüneş

suskungüneş Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Annem dizisinden kesintiler

çok güzel bir dizi.
    teşekkürler.

Annem dizisinden kesintiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kavak yelleri dizisinden kesintiler

kavak yelleri dizisinden kesintiler

PELİN KAHRAMAN(ASLI) DAĞHAN KÜLEGEÇ(EFE) ASLI ENVER(MİNE) İBRAHİM KENDİRCİ(DENİZ)
  2. Arkasıradakiler dizisinde -Annem- şarkısını...

Arkasıradakiler dizisinde -Annem- şarkısını...

arkasındakilerin şarkısı arkasındakilerin müzikleri şarkıları arka sıradakiler annem şarkı sözleri arka sıradakiler annem şarkısı sözleri melek arkadaşlarım arkasıradakiler dizisinde beni çok etkileyen bir şarkı dinledim..yanlız kimin seslendirdiğini bilmiyorum...sözleri hatılayabildiğim kadarı ile şöyle:bilmediğim kokunu özledim anne.......acaba bu şarkıyı söyleyen erkek sanatçıyı bilen varmı?
  3. Anneler ve Kızları dizisinden oyuncu yorumları

Anneler ve Kızları dizisinden oyuncu yorumları

anneler ve kızları, dizi oyuncu, yorumları, konusu, hikayesi, feride çetin, ebru özkan, röportajları burada arkadaşlar Pek yakında izleyicisi ile buluşacak oaln "Anneler ve Kızları" dizisinin iki başrol oyuncusu Feride Çetin ve Ebru Özkan'dan dizi konusuna dair yorumları, bu yazımızda sizlere aktarıyoruz Melek'ler:) Doğdukları coğrafyalarla ayrılıp kaderleriyle benzeşen Defne...
  4. Anneler ile Kızları Dizi Oyuncuları Diziyi Anlattı

Anneler ile Kızları Dizi Oyuncuları Diziyi Anlattı

anneler ile kızları, dizisi, star, konusu, hikayesi, yönetmeni, oyuncuları, Ebru Özkan, Feride Çetin, hakkında bilgiler burada arkadaşlar Bu akşam yayınlanmaya başlayacak olan Anneler ile Kızları dizisinin oyuncuları diziyi anlatmışlar melekler...Bende bu keyifli röportajı sizlerle paylaşıyorum... Star TV’nin yeni dizisi “Anneler ile Kızları” bu akşam ilk bölümüyle ekranda... Dizinin...

Sayfayı Paylaş