gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Annem Hakkini Helal Eyle İlahisi

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

annem hakkını helal et ilahisi annem hakkın helal eyle ilahisi sözleri hakkını et anne hakkin eyle sözleri annem hakkın çoktur bana canım kurban olsun sana annem hakkın çoktur bana canım kurban olsun sana
    gül yüzüne doyamadım canım annem güzel annem
    helay eyle helal eyle
    annem hakkın helal eyle
    helal eyle helal eyle
    annem hakkın helal eyle....

Annem Hakkini Helal Eyle İlahisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güllü - Hakkını Helal Et

Güllü - Hakkını Helal Et

güllü yılların hatrına yılların hatrına Aşkımız bitsede saygım bitmedi Hakkını helal et demeye geldim Kapını çalarken elim titredi Seni son bir defa görmeye geldim.. Yılların hatrına aşkımın adına Seni son bir defa görmeye geldim.. Gidince dönemem birdaha göremem Hakkını helal et demeye geldim.. Birazdan son tren beni götürür Yaşam herşeyi burda bitirir Kimbilir yarınlar neler getirir Seni...
  2. Helal ettım hakkımı????

Helal ettım hakkımı????

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Helal Etmediğim Hakkımla Kal

Helal Etmediğim Hakkımla Kal

Kefeni Biçilmiş yanlızlığımın tek ağlayanı ol.. Çık Bagır Çagır hıckır Selasını avaz avaz ]içinden geldiği gibi.. Daha kaç intihar aklar bizi bu günahtan.. Kac sevda yanığı daha Kaldırır 'Sen' sancısıyla.. Ne tuhaf dimi Yakanda sendin.. Yandıranda.. Kaç Giyilmemiş Grimsi Bir zamanların telli duvagı sandık lekeleriyle boğuşacak daha fazla .. NaftaLin koKusu ne zaman 'Sen' Kokularıyla...
  4. Annem İlahisi

Annem İlahisi

ninni ilahisi Anneler başta taç imiş Her dertlerde ilaç imiş Bir evlat bir pir olsa da Annesine muhtaç imiş Eyle annem eyle annem Hakkın helal eyle anne Benim için katlandın sen Çok zahmet zorluklara Dokuz ay on gün taşıdan Gözüm nuru canım annem Beni emzirip büyüttün Ninniler söyleyerek sen Nasıl öderim hakkını Annem hakkın helal eyle Beni büyümek için sen Geçeni gündüz eyledin...
  5. annem hakkını helal eyle ilahi sözü

annem hakkını helal eyle ilahi sözü

Annem hakkını helal eyle ilahisinin sözlerini arıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Sayfayı Paylaş