gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Annem hep derdi!!!

Konu, 'Kadınlar' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

annem hep derdi
    Ah ah annecim gerçektende bu yazıyı okuyunca aklıma sen geldin.Neler anlatırdın bana ne öğütler verirdin.Bazen kafama bişe dank edicne diyorum ki ''annem hep derdi'' diye..aynen öle annecim sen hep derdinn ama ben dinlemezdim:(Dinlemediğim için özür dilerim annecim:(

ANNEM HEP DERDİ
    unutma' diye tavsiyede bulunmuştu..
    'Yaşın ilerledikçe senin için daha önemli olacaklar,
    kocanı-çocuklarını ne kadar çok seversen sev, yine de kız arkadaşlarına ihtiyaç
    duyacaksın..
    Onlarla bir yerlere gitmeyi ihmal etme..
    Onlara vakit ayır ve kız arkadaşlarını daima hatırla..
    Onlar sadece arkadaşların değil..
    Senin kardeşlerin, kızların...' demişti..
    'Ne kadar komik bir öğüt. Daha yeni evlenmedim mi ?
    Artik ben evli bir
    kadınım. Kız arkadaşlarına ihtiyaç duyan bir genç kız
    değilim ki. Bundan sonra kocama hayatimi adamak, yapacağım tek şey olacak'
    diye düşünmüştüm..
    Ama yıllar geçtikçe, çocuk olsa da ya da olmadıkça, kocalardan
    boşandıkça , sevgililerin biri gidip diğeri geldikçe, annemin
    dediklerinin ne anlama geldiğini çok iyi anladım..
    Zaman geçiyor..
    Hayat akıyor..
    Mesafe ayırıyor..
    Ask büyüyor.. Sonra azalıyor..
    Kalpler kırılıyor..
    kocalar evde bir yerde duruyor..
    Veya evlilikler mahkemede son buluyor..
    sevgililer değişip duruyor..
    Erkekler arayacaklarını söyleyip, aramıyor..
    İsler geliyor ve gidiyor..
    Ebeveynler ölüp gidiyor..
    Komsular değişiyor..
    Ama kız arkadaşlar hep oradalar...
    Siz onları bırakmadığınız sürece..
    Geçen yıllar ve arada kaç km. mesafe olduğu hiç önemli değil..
    Bir kız arkadaş, hiçbir zaman ona ihtiyaç duyduğumuzdan
    daha uzak değil..Hayatiniz içinde, öyle ya da böyle, yakin ya da uzak..

:uhu:

2. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    gerçekten çok doğru birtanem..şahsen en yakın arkadaşıma her zamanihtiyaç duyuyorummm..onunla konuştuğumda rahatliyorum....hepsinin yeri farklı....teşekkürler

Annem hep derdi!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anneler hep sağlıklı olsun diye...

Anneler hep sağlıklı olsun diye...

Anneler hep sağlıklı olsun diye... Yiyeceklerin besin değerlerinin yanı sıra renklerini ve görünümlerini de koruyan Miele Vitasteam hem sağlıklı ve leziz hem de iştah açıcı ve doğal sofralar yaratıyor. Yemekleri Miele Vitasteam’de pişen anneler, sağlıklarını özenle korumanın tadını çıkarıyor. Miele Vitasteam, geleceğin fırını... İçinde bulunan su tankıyla yemekler, buharla sarıp...
  2. Hep derdim Sevmekten Yorulanlar Hiç Sevmemiş Olanlardır

Hep derdim Sevmekten Yorulanlar Hiç Sevmemiş Olanlardır

Seni severek sevmeyi öğrendim... Seni severek sabrın önemini kavradım... Ama sabrederken yitip giden zamana seni kaptırdım... Seni sevmekten hiçbirzaman yorulmayacak bu yürek... Ve hiçbirzaman vazgeçemez sevmekten... Ama taşıyamıyor istenmeden isteyebilmenin getirdiği sorumlulukları... Ve vazgeçiyor senden... Sevgin herzaman taze... Ve hep en değerli yerimde... Buna rağmen senden...
  3. hep öyle derler melike

hep öyle derler melike

melike ile ilgili sözler melike zobu son hali zobu şimdiki hali şimdi ne yapıyor nerede Suat Suna'dan ayrılalı uzun zaman omasına rağmen nedense hala konuşma esnasında röportajlarında gündeme getiren Melike Öcaşan bakalım neler demiş bu ayrılk ve şimdiki durumu ile ilgili... BOŞANMAK YARAMIŞ! HALDUN DORMEN'İN MÜZİKAL PROJESİNDE ROL ALMAYA HAZIRLANAN MELİKA ÖCALAN AŞKLA İLGİLİ NET KONUŞTU!...
  4. Annem derdi ki...

Annem derdi ki...

Annem derdi ki: “Terli terli su içme.” İçten içe kızardım ona Oyunun en tatlı yerinde Bu müdahale de niye? Hastalanınca anlardım ki! Annem haklıymış. Annem derdi ki: “Sakın geç kalma.” Meraklanırmış sonra İçten içe hayıflanırdım ona Gidenin dönmesini beklerken anladım ki! Annem haklıymış. Annem derdi ki: “Odanı dağıtma.” İçten içe karşı gelirdim ona Toparlamayı erteleyip dururken...
  5. Annem derdi ki!!!

Annem derdi ki!!!

Allah hepsine saglık sıhhat güzel ömürler versin onların gözünde hep çocuk kalıyoruz ama biliyorumki hep bizlerin iyiligi için ama işimede gelmiyo şiirdeki gibi:D Annem derdi ki: “Terli terli su içme ” İçten içe kızardım ona Oyunun en tatlı yerinde Bu müdahale de niye? Hastalanınca anlardım ki! Annem haklıymış Annem derdi ki: “Sakın geç kalma” Meraklanırmış sonra İçten içe...

Sayfayı Paylaş