gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

annem varsa istiyo

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

Annem fazla varsa bi fincan şeker istiyo + Var var bekle - Bu ney şüküfe hanım teyze
    + Şeker
    - Manyak mısın teyze sen
    + En ünlü marka olips neyini beğenmedin
    -

+Annem fazla varsa un istiyor...
    -Tamam yavrum bekle
    +Ayrıca varsa biraz da yumurta
    -Peki evladım
    +Hı bir de...
    -Daha ne kaldı ya
    +Aslında bunları geri götürün varsa bir fırın peynirli börek alalım biz Emine teyze
    -Yok yavrum sadece oklavam kalmış istermisin
    -

- hayriye abla du yu hev dogus cay ?
    + de get len

- teysee annem varsa biraz sabır istiyo
    + hınk
    - yoksa biraz şuan olduğunuz durumdan istiyo
    + dett
    -teyse çok komiksin yaw
    - hönk

-teysee annem bişi istiyo
    +ne istiyo
    -bişi işte yaa
    +kısım ne istiyo
    -bişi teyse böle bişi gibi bişi...
    +kızım sölesene adam akıllı ne istiyo annen
    -bişi
    +ay çıldırcam şimdi kızım sölesene
    - teyse ne baarıyon yaw parmak kadar çocuğa wöööööö anneeeeeeeee bu teyse bişi istiyo bendeeeeeen

+Teyze ben birşey istiyom...
    -Hep annen istiyordu hayırdır görev değişkliği mi yaptın

+ teyzee annem biraz pirinc istiyor
    - kizim annene soyle bizdede bitmis pirinc
    + tamam teyze soylerim ama annem pirinc istemisti
    - bitti dedim ya cocugum
    + teyze pirinc diyorum pirinc
    - cogucum sen benim basima belamisinn, soyle annene yok pirinc mirinc aaa
    + iyi soylerim, yanliz ben seni boyle cimri bilmiyordum, ogrendigim iyi olduu :S

annem varsa istiyo konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Annenin İhtiyacı Var

Annenin İhtiyacı Var

Ebû'l-Haseni'l-Harkânî (k.s) hazretleri şöyle anlatır: İki kardeş vardı. Bu iki kardeşin hizmete muhtaç bir anneleri vardı. Her gece kardeşlerden biri annenin hizmeti ile meşgul olur, diğeri Allah Teâlâ'ya ibâdet ederdi. Bir akşam, Allah Teâlâ'ya ibâdet kardeş, yaptığı ibâdetten, duyduğu hazdan dolayı kardeşine: - Bu gece de anneme sen hizmet et, ben ibâdet edeyim, dedi. - Kardeşi...
  2. Annenin Hizmete İhtiyacı Var

Annenin Hizmete İhtiyacı Var

ANNENİN HİZMETE İHTİYACI VAR Ebû'l-Haseni'l-Harkânî (k.s)hazretleri şöyle anlatır: 'İki kardeş vardı. Bu iki kardeşin hizmete muhtaç bir anneleri vardı. Her gece kardeşlerden biri annenin hizmeti ile meşgul olur, diğeri Allah Teâlâ'ya ibâdet ederdi. Bir akşam, Allah Teâlâ'ya ibâdet kardeş, yaptığı ibâdetten, duyduğu hazdan dolayı kardeşine: 'Bu gece de anneme sen hizmet et, ben ibâdet...
  3. Annenin Ihtiyacı Var

Annenin Ihtiyacı Var

Annenin İhtiyacı Var Ebû'l-Haseni'l-Harkânî (k.s) hazretleri şöyle anlatır: İki kardeş vardı. Bu iki kardeşin hizmete muhtaç bir anneleri vardı. Her gece kardeşlerden biri annenin hizmeti ile meşgul olur, diğeri Allah Teâlâ'ya ibâdet ederdi. Bir akşam, Allah Teâlâ'ya ibâdet kardeş, yaptığı ibâdetten, duyduğu hazdan dolayı kardeşine: - Bu gece de anneme sen hizmet et, ben ibâdet...
  4. annesinden onay var

annesinden onay var

http://www.meleklermekani.com/magazin/138347-annesinden-onay-var.html#post290538bildiğimiz üzere ünlü şarkıcı Özcan Deniz ile sevilen oyuncu Fahriye Evcen uzun süredir birlikteler bu birliktelik nikahla sonlanacak gibi görünüyor.... “FAHRİYE İLE ANNE KIZ GİBİYİZ!” YAPRAK DÖKÜMÜ DİZİSİNİN NECLA’SI FAHRİYE EVCEN , ÖZCAN DENİZ İLE NİKAH MASASINA OTURMAYA HAZIRLANIYOR.... Ünlü şarkıcının...

Sayfayı Paylaş