gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Anneme Nasıl Bir Hediye Alacağım?

Konu, 'Özel Günleriniz' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

anneme nasıl bir hediye alabilirim anneme ne hediye alabilirim doğum gününde ne doğum günü hediyesi günü hediyesi
    Merhaba meleklerim bilgiğiniz gibi anneler günü yaklaşıyor.Az bişey kaldı şunun şurasında ve ben hala karar veremedim anneme ne alacağıma :)Aranızda karar veren var mıdır acaba :)Bakın bir site buldum burada annemize alacağımız hediyeler tamamen bize özel oluyor.Çok hoşuma gitti aslında .Bakın bunlar örnekleri.

Anneler Günü Koleksiyonu için BURAYI TIKLAYIN
    Diğer Koleksiyonlar için BURAYA TIKLAYIN.
    Kendi Tasarımını Oluşturmak için BURAYA TIKLAYIN.
    Tish-o anasayfa

Bu da sitenin linki.Açıkçası benim çok hoşuma gitti bu tarz :)Buradan bişiler alabilirim belki.

Ya siz meleklerim sizler karar verdiniz mi paylaşın neler alacağınızı ya da almayı düşündüğünüzü de bizlerin de fikri olulsun :)

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Ay kendi anneme ne alacagımı biliyorum ama kayınvalideme ne alacagımı hiç ama hiç bilmiyorum melekler coook zorr karar vermek :(

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Kayın valide mi?!:DHiç düşünmedim yaa ben de anneme ne alacağıma karar vermedim kiiiiiii.:uhu:

4. gunes ve su

gunes ve su Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben sadece anneler gününde değil de değişik zamanlarda hediye almayı daha çok seviyorum

5. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    O da güzel bir alışkanlık bence :)

6. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkür ederm cnm ya paylşmn için. bi bakıcam ama gerçktn benm içinde karar vermk baya zor olucak:)kafamda bikaç bişy oluşmya başladı ama:)

7. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Fikirlerini paylaş da biz de bilelim tatlım :)En azından fikir türetemeyenlere de yardımımz olur :)

8. Dişeps

Dişeps Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Hediye alması kolayda göndermesi zor benim için.canım ya...taa rusyada oturuyo annem..:uhu::18:

9. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hediye

ben anneme çok istediği birşey alacağım hani bir kaşık yağ ile bir kilo patetes kızartma makinesi alacağım 289 TL
    ARKADAŞLARIIMIN GÖRÜŞLERİ :Bİ ARKADAŞIM HANİ ŞU SİTRES ATAN VEYA ONUN GİBİ TAŞLAR VARYA TAŞLI KOLYE ALACAKMIŞ .Başka bir arkadaşım da annesine kahvaltı hazırlayacakmış fakat tepside yatağına götürecekmiş bir de gül koyacakmış.
    yardım edebildiysem sevinirim ve burdan tüm annelerin anneler günü kutlarım!!!!!!!

10. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bende ne alıcağıma karar veremedim LÜTFENNN yardım edin banaaa :(

11. sonaycik

sonaycik Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben anneme bugün stilimo'dan aldım umarım beğenir ^^

Anneme Nasıl Bir Hediye Alacağım? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Timsah nasıl bir anne?

Timsah nasıl bir anne?

Florida Everglades'de yaşayan dişi timsah, yumurtaları için çok farklı bir yuva hazırlar. Önce çürümüş bitkileri çamurla karıştırır ve bu bitkilerden yaklaşık 90 cm. yüksekliğinde bir tepecik yapar. Tepeciğin üzerinde bir çukur oluşturur ve bu çukurun içine birkaç düzine olan yumurtalarını yerleştirir. Yumurtaların üzerini ise yine topladığı bitkilerle örter. Sonra yumurtaları için...
  2. Annelerimize Güzel Bir Hediye

Annelerimize Güzel Bir Hediye

Annelerimize adadığımız bu özel günde sevginin sesi müzik olsun! Sony Music etiketiyle müzikseverlerle buluşan “World’s Best Mum” albümü, anneniz için en içten hediye olacak! 10 Mayıs Anneler Günü için özel olarak hazırlanan bu albümde; Bill Withers, Roy Orbison, Lisa Stansfield, Alicia Keys, Christina Aguilera ve Elvis Presley gibi geçmişten günümüze birbirinden önemli sanatçıların keyifle...
  3. Siz nasıl bir annesiniz?

Siz nasıl bir annesiniz?

nasıl bir anneyim, test, bilgiler, iyi bir anne olmak istiyorsanız, burada ki bilgiler sizin için gelsin arkadaşlar Annelik, yeryüzüdende ki en kutsal sorumluluktur. Henüz anne olmamış olsamda, kendi annemden ve bizleri büyütürken, gösterdiği fedakarlıktan ve çektiklerinden biliyorum ki, annelik zor ve kutsaldır... Peki siz nasıl bir anne modelisiniz Melek'ler; buyrun test edelim:) Bu...
  4. Melekler Annenize Ne Hediye Alacaksınız?

Melekler Annenize Ne Hediye Alacaksınız?

anneler günü hediyesi, anneler günü hediye önerileri, anneler günü için hediye Sevgili melekler, bildiğiniz gibi bu pazar günü yani mayıs ayının ikinci pazar günü anneler günü. Önünüzde hediye almakl için tam 1 hafta var. Hediye almayanlar ve ne alacağı konusunda karar verememiş olanlar için sizlere sormak istiyoruz, siz annenize ne hediye alacaksınız? Haydi buradan paylaşalım da hediye...
  5. Burçlara Göre Nasıl Bir Annesiniz?

Burçlara Göre Nasıl Bir Annesiniz?

burçlara göre annelik, burçlara göre annelik özellikleri, burcuna göre nasıl annesin Sevgili melekler, çocuklar için hayattaki en kıymetli varlıkları anneleridir. Annelerin çocuklarına duydukları sonsuz sevgi ve onlara en güzeli verme isteği tartışılmaz. Ancak yetiştirme tarzı ve beklentilerde farklılıklar görülebilir. Burçlardan yola çıkarak annelerin nasıl karakterde oldukları...

Sayfayı Paylaş