gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Anneme sürpriz ballı süt yapacam ama nasıl yapacam :D

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Annem biraz öksüğrüyor ve ona ballı süt yapcam ama nasıl yapcam bilmiyorum,bana tarif edermisiniz lütfen...:D

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Gerekli Malzemeler
    Ballı Süt 1 fincan süt,Ballı Süt 1 tatlı kaşığı süzme bal

Ballı Sütün Hazırlanışı

Ilık süt fincana dökülür ve üzerine 1 tatlı kaşığı bal ilave edilip, tamamen eriyene kadar karıştırılır.

Anneme sürpriz ballı süt yapacam ama nasıl yapacam :D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bebeğim prematüre bakımı ve beslenmesini nasıl yapacam

bebeğim prematüre bakımı ve beslenmesini nasıl yapacam

prematüre doğan ünlüler prematüre bebeğim zayıf bebeklerin beslenmesi bebek nasıl yıkanır bebeğim Gebeliğin 40. Haftasından önce doğan birçok bebek düşük doğum ağırlığına sahiptir. Ana rahminde birkaç hafta önce çıkmak bir takım gelişme basmaklarını atlamak anlamına gelir. 36-38 haftalardan sonra olan...
  2. Anne sütü nasıl oluşur****

Anne sütü nasıl oluşur****

anne sütü nasıl çoğalır anne sütü nasil cogalir sutu nasil cogalir gebelikte süt ne zaman oluşur hamilelikte süt ne zaman oluşur Meme kısmen salgı dokusu, kısmen destek ve yağ dokusundan oluşmuştur. Salgı dokusunda yapılan süt, ufak kanallar ve daha sonra ana toplayıcı kanallar boyunca meme ucuna ilerler. Kanallar, meme ucuna ulaşmadan önce daha da genişleyerek laktiferöz sinüsler şeklini...
  3. kulak çopunden nasıl koyun yapacam

kulak çopunden nasıl koyun yapacam

kulak çöpünden koyun yapmak istiyorum da bu konuyu bilen varmı kızlar yardımcı olur musunuz ?
  4. baklavayı nasıl yapacam

baklavayı nasıl yapacam

merhaba hanımlar ben bayramda tatlı yapmak için hazır baklavalık yufka aldım şöyle bol cevizli yapacam ama takıldığım yerler var acaba şerbetini nasıl yapsam bide üzerine sıvı yağmı yoksa tereyağmı daha güzel oluyor
  5. star tv evlilik yarışması için başvuru nasıl yapacam

star tv evlilik yarışması için başvuru nasıl yapacam

Starda yeni bir yarışma başlıyormuş diye duydum ama başvurular başladı mı, nasıl başvurabilirim ?

Sayfayı Paylaş