gebe
  1. ecege

ecege Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

annemi neden mi seviyorum?

Konu, 'Melekler Cafe' kısmında ecege tarafından paylaşıldı.

ANNEMİ NEDEN Mİ SEVİYORUM? Akşam annemle babam televizyon seyrediyorlardı. Annem, 'Geç oldu, zaten yorgunum, ben yatıyorum.' dedi.
    Annem kalktı, mutfağa gitti.

Çerez-meyve tabaklarını çalkaladı, kaldırdı.
    Sabaha hazır olsun diye çaydanlığı doldurdu, demliğe çay koydu.
    Şekerliğe baktı, dibinde az kalmış, üstüne ekledi.
    Kahvaltı için buzluktan ekmek çıkardı, akşam yemeği için çözülsün diye de eti aşağıya koydu.
    Kahvaltı masasını hazırlamak için masanın üstündekileri topladı.

Telefonu şarja koydu, telefon defterini kapatıp yerine koydu.
    Sonra çamaşır makinesinden ıslak çamaşırları çıkarıp astı ve makineyi tekrar doldurdu.
    Banyodaki çöp sepetini boşalttı.

Islak bir havluyu kurusun diye duş perdesinin borusuna astı.
    Bir gömlek ütüledi, kopuk düğmesini dikti.
    Çiçekleri suladı.
    Esneyerek gerindi ve yatak odasının yolunu tuttu.
    Çalışma masasının yanından geçerken durdu, öğretmene tezkere yazdı, okul gezisi için para sayıp ayırdı, eğildi, sandalyenin altına girmiş ders kitabını aldı, masanın üstüne koydu.
    Kek tarifleri defterini çıkardı, arkadaşına söz verdiği tarifi bir kağıda yazdı, çantasına koydu.
    Bakkaldan alınacakları not etti, notu da çantasına koydu.
    Sonra gitti, 3'ü 1 arada temizleme losyonuyla yüzünü yıkadı, dişlerini fırçaladı.
    Gece kremini ve kırışık önleyici nemlendiricisini sürdü.
    Tırnaklarına baktı, törpüledi.
    İçeriden 'sen yatmaya gitmemiş miydin' diye seslenen babama şimdi gidiyorum' deyip köpeğin su kabını doldurdu.
    Kapıları pencereleri kontrol etti, holdeki lambayı yaktı.
    Kardeşimin odasına gitti, oğlan uyumuş, lambasını söndürdü, bilgisayarını kapattı, gömleğini astı, yerdeki kirli çorapları toplayıp sepete attı.
    Bana geldi, 'haydi yat artık, biraz da yarın çalışırsın,' dedi.
    Kendi odasına gitti, saati kurdu, ertesi gün giyeceklerini hazırladı.
    6 maddelik acil işler listesine 3 madde daha ekledi.
    Kendi kendine iyi geceler diledi, hayallerinin gerçekleştiğini gözünün önüne getirdi.
    İşte o sırada babam televizyonu kapattı, ortaya öylece bir 'ben yatıyorum' dedi ve gitti yattı.
    Sizce bu işte bir gariplik yok mu?

Kadınların neden daha uzun yaşadığını merak etmiyor musunuz?

ÇÜNKÜ BİZİM YAPIMIZ UZUN ÇEKİŞLİ (ve işimizi bitirmeden öyle çabuk çabuk ölemeyiz)!

2. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!
    Cevap: annemi neden mi seviyorum?
    güzel bir yazı emeğine sağlık:) Annemizi sevmek için ne çok sebep var bende çok seviyorum annemi bazen üzüyorum ama olsun yinede çoooooooooookkkkkkkkkkk seviyorum..

3. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0

hayatta tek vazgeçemeyeceğiim insan annemdiir..herkesten önce geliirr..ablamdan bile önce..seni seviyoruuum anneeemmmm..emeğine sağlık canıım..

4. pofuduq_she

pofuduq_she Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

çok süper bi yazıymış gerçekten çok beğenDİm emeğine sağlık :)

annemi neden mi seviyorum? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anneni mi Daha Çok Seviyorsun Babanı mı?

Anneni mi Daha Çok Seviyorsun Babanı mı?

Akıllarından bir kıyaslamaya yapmaya çalışır ve çoğu zaman işin içinden çıkamazlar ve en kurtarıcı yanıt: “İkisini de eşit seviyorum” olur Küçükken hemen hepimizin çok sık karşılaştığı bazı sorular vardır. Örneğin, “Büyüyünce ne olacaksın?”, “3 kere 5 kaç eder?”, “Bir kilo pamuk mu daha ağırdır, yoksa bir kilo demir mi?” gibi… Bu sık karşılaşılan sorulardan biri de “Anneni mi daha çok...
  2. canim annem seni çok seviyorum

canim annem seni çok seviyorum

canim annem BAS TACIM ANNEM Hayat başıma papatya- larla işlenmiş bir taç taktı... Papatyaların her birinde sevgi var, emek var, şefkat ve süt kokusu var... Anne, bu tacın adı. Papatyalarla süslü, gülücüklerle birbirine tutunmuş, kollayan, koruyan en kıymetli hazine; anne... Ben ilk doğduğumda kim bilir benim için neler hayal ettin? Önce pembe elbise mi giydirecektin, yoksa kırmızı mı?...
  3. Seni Seviyorum Neden mi

Seni Seviyorum Neden mi

Seni Seviyorum neden mi? ... Şafağın her söküşünde Saçlarından hayata asılmamın tek nedeni sen varsın Unutma! ...Sana tutku halinde bağlanmam için Milyonlarca sebebim var.... Şu çirkef dünyada tek parıltı sensin Ünlü bir heykeltıraşın spatulasından çıkmış gibi Fakat...sönük bir parıltı değil...Güneşin tüm ışıklarını silik bırakan bir parıltı Şu kuru ayazda içimi yakan bir volkan gibisin Cayır...
  4. Anne, seni çok seviyorum!

Anne, seni çok seviyorum!

. Annem bir hanımefendidir. Yok, laf olsun diye değil. Eski İstanbul kadınlarının son kalan örneklerden biri. Bir bacak bacak üstüne atar, yıllardır öyle kadın kadın oturmayı beceremedim. Denediğim zamanlarda da koltuktan düştüm. Asalet bilgi gibi üste sonradan yerleşmiyor. Annem asil kadındır. Yani babama fotokopi kadar benzemesem, beni evlattık aldıklarını düşünürdüm. Bir kız...
  5. Yumurta rezervim neden az? Anne olabilir miyim?

Yumurta rezervim neden az? Anne olabilir miyim?

yumurta rezervinin azalması nedir,yumurta rezervinin azalması neden olur,yumurta rezervinin azalmasının tedavisi varmı,yumurta rezervim az kısırlık yaparmı,yumurta rezervi hakkında bilgiler Bilinen odur ki, kadınlar henüz annelerinin karnında bir bebekken tüm yaşamları boyunca kullanacakları yumurtalar gelişir ve onlarla birlikte doğarlar. Sonrasında da yeni yumurta üretimi olmaz. Yumurtalık...

Sayfayı Paylaş