gebe
  1. turkuaz85

turkuaz85 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

annemin beni korkutması...

Konu, 'Hayatın içinden anılarımız' kısmında turkuaz85 tarafından paylaşıldı.

:hhh:yıl 2003 ramazan ayının bir günü annemle ben carsıya çıktık alısverisimizi yaptıktan sonra bir kuruyemişciye ugrayım iftardan sonra yemek için çerez aldık kuruyemişcide bütün çerezleri ögütüp sekerle karıstırmıslar ve kuvvet macunu die satıyorlar ve her çerez alana çok ufak paketlerde(bir çay kasıgı kadar)esantiyon veriyolar.neyse aksam iftardan sonra cerezimizi yiyiecegimiz sırada posetten düsen kuvvet macununu annem gördü ve yicekmisin die sordu bende yas 18 en güzel dönemlerimdeyim YERMİYİM:hhh:iyi yeme ben yerim dedi ve karısımı yedi aradan 5 dakika gecmedi hiiiiii hiiiii bana bişiler oluyor dedi (beni korkutan da annemin dul olması:hhh:)noluyo dedim bana bişiler oluyor ben azıyorum bana koca bul yoksa sana saldırırm dedi gözleri de patlamıs benim ömrümden ömür gitti tabi annem arkada ben önde bir kovalamaca gel buraya diyerek böylee 5 dakka kosturduk.annem gel kız saka yaptım o kadarcık sey etki edermi bana dedi ben hala kapının agzındayım ve annemin iyi oldugunu teyit etmeye calısıyorum anne iyimisin anne bişeyin yok demi die. yok kızım saka yaptım gülelim biraz die dedi ben yatmaya gittim kapımıda bi güzel kilitledim gece annem geldi ac kapıyı die (ayın odada yatıyoruz)3 gün içeri sokmadım işin komik tarafı ben saflıgım 110 kg lik kadına bi lokma macun tesir edermi :hhh::hhh::hhh:ahhh salak kafam düsünemedim yıllardır da annemin agzına sakızım:hhh:

2. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: annemin beni korkutması...
    Koptummm sizin üzerinizde bayağı etkisi kalmış :D

3. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

gerçekten süper bir korkutma bende çok güldüm yazık sana :haha::haha::haha:

4. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28

ayy öldüm burda gülmekten kızzz valla karnım acıdı gerçekten çok komik :haha::haha::haha::haha::haha::haha:

5. sule

sule Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    gece gece bu kadar olmaz yaaa,resmen gozumden yaslar geldi:haha:super amaa...esim uyanacak gulme sesimden ama tutamiyom ,Yarabbim,aklima geldikce gulerim ben simdi...:haha:

6. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

anneninde nerden aklına gelmiş hemen:haha:
    anı işte ne güzel gelacekte gülünecek bir anının olması:)
    paylaşım için saol canım

7. seda_emir

seda_emir Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gercekten ya cok komik karnıma agrılar girdi cok etkilenmişsin ama

annemin beni korkutması... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Benim Annem En çirkini!!!!!!!

Benim Annem En çirkini!!!!!!!

Anneler gününz kutlu olsun... Annelerimize olan sevgimiz aşikar buna hiç kimse itiraz edemez her ne kadar bo konuylailgili hergün anneler günüdür v.s. gibi zırvalamalar olsada beni rahatsız eden ve midemi bulandıran şey bütün çocuklara küçücük yaşından itibaren benim annem en güzeli yarışması içerisine sokulmaya çalışılıyor olması... benim annemin güzelliğini ispatlamam için ona...
  2. Beni anneme götürün!!!

Beni anneme götürün!!!

BENİ ANNEME GÖTÜRÜN Dudaklarımda yaşayamadığım Çocukluğumun, gençliğimin şiiri Dört yanım hüsran Dört yanım yalan Dört yanım hüzün Dört yanım isyan! Yanık bir şarkıda dolar bakışlarım Annemin ellerini arıyor avuçlarım Beni anneme götürün Beni anneme götürün Ağlamak istiyorum dizlerinde Beni anneme götürün Anlarsa beni bir o anlar Beni anneme götürün Vazgeçtim bütün...
  3. bende anne olmak istiyorum

bende anne olmak istiyorum

merhaba kızlar bende 8 aydır denememe rağmen hiç gebe kalamadım.yarın adet olmam lazım ama yaklaşık 10 gündür adet sancısı çekiyorum.acaba gebe olabilirmiyim.bir fikri olan varmı hamile kalındığında adet sancısı olurmu
  4. Bende aartık anneyim

Bende aartık anneyim

Kan idrar normal test lerin hepsini yaptırdım hamile olduğum belli oldu. Tüm belirtiler var. Ultrason ile bebişimin haftalık olduğu öğrendim.
  5. bende anne olmak istiyorum...

bende anne olmak istiyorum...

merhaba arkadaşlar. aranıza yeni katıldım. 4. kez tüp bebek deneyeceğiz fakat maddi yetersizlikten dolayı olmadı.evde hediyelik sabun yapıp satmaya karar verdim hatta destek için sayfalar açtım ama bir Allah'ın kuluna sesimi duyuramadım :(

Sayfayı Paylaş