gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Annemin Rengi

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Bırak kendini gökyüzünün maviliğine Hiç olmazsa acıların özgürlüğü tatsın Savruk rüzgarlar gelsin kapına
    Haşince değil yalnız, şefkatlice
    Ümisizlikler diyarını dağıtsın.
    İnat olsun vurmalara,kırmalara
    Eş olsun sevmelere,sevilmelere
    Senin rengin başka değil de,
    Pembe olsun anne.

Sarının çocuksuluğu yüzünde
    Kararan niyetlerden habersiz
    Kendimce ben büyüdüm artık büyüdüm
    Gececi gözyaşlarından haberdar olayım
    Duyur bana ağlama sessiz sessiz.
    Biliyor musun güneşten bile söz aldım
    Göz kırpacak sana gündüzde gecede
    Pembe olsun anne.

Kırmızının öfkesinden uzak merhametin
    Sözlerin, bülbülden güle nağme tadında
    Yaralamasın seni harflerin keskinliği
    Kafiyeleri hep zengin olsun şiirlerinin
    Güzellikler ağır bassın kanadında
    Bulutlara tutun üzüntülere aldırma
    Çıkar aklından olumsuz ne olmuşsa dünde
    Pembe olsun anne.

Yetsin beyaza verme masumluğundan
    Dahası için nurlar sana uğramasın
    Kadifemsi gülüşleri bırak,kahkahalar at
    Yapmacıksız içinden geldiği gibi
    Hislerim seni hüzünlü sanmasın.
    Ömrüne sevgi dantelası öreyim
    Yeşili kahverengisinden bol yerlerde
    Senin rengin başka değil de
    Pembe olsun anne.

Akşam kızıllığına dönünce ömrün
    Sessizliğin ihtişamı korkutmasın seni
    Müjdelenen mekanında rahat et
    Duaların var vakti zamanından
    Ne yaparım,nasılım düşünme beni
    Mezarına menekşeler dikeceğim
    Kokusunu duyarsın seherlerde
    Pembe olsun anne.

alıntı

Annemin Rengi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Annelerimiz....)))))

Annelerimiz....)))))

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. annelerimize....

annelerimize....

• Dünyanın en güzel, en iyi annesi, anneler günün kutlu olsun. • Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın.. Annemsin. Seni çok seviyorum. • Anneciğim benim, hüznümü sevince dönüştüren tek insansın. Anneler günü kutlu olsun bitanem. • Dünyada kimseyi seni sevdiğim kadar sevemem, bağlanamam. Anneler günün kutlu olsun canım annem. • Sınırsız bir sevgi, anlatılmaz bir...
  3. anneme!!!!!

anneme!!!!!

Nasıl bir sevgiyle seversiniz ki bu ne efsane bir aşk ne kadar fedakar bir sevgi bu Allah�tan bir lütuf ve eşsiz bir armağan� Ne kadar çok yazsam ne kadar güzel söz söylesem bu dünya sözleri yetmez bilirim çünkü sen annesin� Evladınım; bu yazıyı yazılmamış tüm annelere yazıyorum çünkü böyle öğrettin paylaşmayı bu yazıyı da okuduğunda gözünden pırlantalar akıtacağını biliyorum�. Senin...
  4. anneme...

anneme...

ANNEM'e Sevmek sadece karşı cinsi sevmek değil biliyorum Ve artık şiirlerimi sana yazıyorum annem ...Çünkü ben seni her şeyden çok seviyorum Dün benim doğum günümdü annem Beni dünyaya getiren sana teşekkürlerim sonsuz Herkes iyi ki doğdun dedi annem, sevilmek güzel duygu Sen öğrettin bana bu en güzel huyu Sayende yaşadım ben sevmenin ve sevilmenin verdiği huzuru Sen de beni çok...
  5. anneme

anneme

şu an 51 yaşındayım bende bir anneyim ama yınede senin varlığına ihtiyacım var.keşke ben küçücük bir çocuk olsamda sen bir kere olsun saçlarımı okşasan.şimdi benden uzaktasın ben senin yokluğunu hep hissediyoyorum.seni hep özleyeceğimmmm.

Sayfayı Paylaş