gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Annemin tarifiyle doğum lekelerinizden kurtulun

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

keten tohumu Hamilelik döneminde yada doğumdna sonra biz kadınalrın yüzlerinde çeşitli lekeler oluşuyor.Bu lekeler bizlere çirkin bir görüntü veriyor.Annemden öğrendiğim bir tarifi hemen sizlerle paylaşmak istedim.Çünkü aramızda bir çok hamile anne adayı var.Doğum lekelerini veya hamilelikte çıkan lekelerini yok etmek için onlara bir öneri olsun dedim:):): Annem bunu uygulamış tarifi ama 3.cü kardeşimi doğurduktan sonra:D:D
    Benim işime yaradı dedi.Belki işine yarayan olur.Sen bunu yaz meleklerine diyince bende hemen yazma gereği duydum.İşte tarif ve uygulanışı...

1 Yemek kaşığı keten tohumunu havanda dövüyorsunuz.Dövdüğünüz tohumu 1 litre suda kaynatın ve soğumasını bekleyin.Sonrada bu su ile yüzünüzü yıkayın.Bu işlemi 20 gün kadar uygulayın.Göreceksiniz ki lekeleriniz yavaş yavaş kaybolacaktır.

İnşallah anneme fayda ettiği gibi size de eder:):):)

Annemin tarifiyle doğum lekelerinizden kurtulun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İnatçı Lekelerden KURTULUN!

İnatçı Lekelerden KURTULUN!

inatçı cilt lekeleri İnatçı Lekelerden KURTULUN! Cilalı ahşap üzerinde: Lekeli yerleri bir mantar tıpasıyla silin veya terebentinle ıslatın, sonra parlatın. Masif ahşap üzerinde: Eter veya benzinle temizleyebilirsiniz. Leke çok inatçıysa, çakmak benzinini deneyiniz. Ayakkabıdaki Lekeler Su lekesi: Boyamadan önce vazelin sürün. Küf Lekeleri: Bir beze gliserin sürerek lekeleri silin. Spor...
  2. Çağla Kubat Cilt Lekelerinden Nasıl Kurtuldu?

Çağla Kubat Cilt Lekelerinden Nasıl Kurtuldu?

cilt lekelerinin giderilmesi güneş lekelerinin giderilmesi güneş lekelerinden nasıl kurtulurum tedavisi lekelerden nasıl kurtulurum Çağla Kubat Cilt Lekelerinden Nasıl Kurtuldu? Manken – sporcu – oyuncu Çağla Kubat, sörf sırasında güneşte oluşan cilt lekelerinden Fraxel uygulaması ile nasıl kurtulduğunu paylaştı. Prof. Dr. Onur Erol’un kurucusu olduğu M-Onep’te, güneş lekeleri Fraxel...
  3. karbonla cildinizdeki lekelerden kurtulun

karbonla cildinizdeki lekelerden kurtulun

cilt lekesi bir çok kadının ve daha doğrusu kadın erkek bir çok kişinin başının belası olmakla kalmayıp kiminin ruhsal sağlığını bozan bir illetdir ama üzülmeyin ben deniz bunun için size bir araştırma yaptım ve etkili bir tedavi buldum :D:D kıymetimi bilin haaa :dil: Yazın artan güneş lekelerinize karbon tedavisiyle çözüm... Karbon kremi daha önce kıl tedavisinde...
  4. doğum lekesine güneş lekesine maske

doğum lekesine güneş lekesine maske

meraba arkadaşlar size çok faydalı kendiminde kullandığı bi maskeyi söliyim.Gerçekten faydasını göreceksiniz doğum lekeleri güneşten meydana gelen leker için faydalı ten rengini acıyo denemenizi tavsiye ederim... 1.yemek kaşığı reçine 1.yemek kaşığı sığla sakızı 1.yemek kaşığından biraz fazla üzüm çekirdeği yağı 1,5 çay kaşığı yoğurt hepsini karıştırıp krem gibi yüzünüze sürüyosunuz.20...
  5. Doğum Lekeleri

Doğum Lekeleri

doğum lekesi doğum lekeleri lekeleri ne zaman geçer dogum lekesi Bebeğinizi dünyaya getirdiğiniz zaman vücudunun herhangi bir yerinde bir leke ya da iz olabilir meleklerim.Önemli olan bu durumda endişelenmeli miyim; sorusunun cevabı.Hayır meleklerim endişelenmenize gerek yok çünkü bu izler zamanla geçecektir.Buyurun size daha detaylı bilgiler: Doğum Lekeleri Yeni doğmuş bebeklerde doğum...

Sayfayı Paylaş