Annesi ölenler için şiir sözler şarkılar özlem yazıları

cnm bnm yaaa ağlattın valla içten içten.Bu acıya denecek hiiiiiiç bişe yok.Bende babacığımı kaybettim 6 yıl önce ama sanki daha dün gibi gidişi.Her baba kız gördüğümde içim bi tuhaf olur.Evli olmama rağmen bu tablo içimi farklı bi acıtır.Rabbim sabır versn tatlm valla ne diyim boğazım düğümlendi.Benm de acım tazelendi senn acınla birlikte.Rabbim senin anneciğinin,bnm de babacğımn mekanını cennet eylesin.Kabrini daraltmasın inşallah..Dualarımz onlarla olsun inşallah.Amel defterini sağ ellerinden alsınlar...

Canım çok tşk ederim ii dilerklerin için Allah seninde babanın kabrini nur mekanını cennet etsin Rabbim sabırlar versin...
Çok çok tşk ederim tekrar yanımda old. için.

:((( offf birtanem benim yaa kıyamam sana ben allahım sana güç ve sabır versin bak sen böle oldukca annen acı ceker güçlü ol dimdikk dur hayata karşı tamam seni tam olarak anlayamam ama bende cok anneci bir kızım bazen annem olmasa diyorum:cry: ne yaparım nasıl dururum ayaktaa :(( :cry:
ne diceğimi bilemiyorum inan şuan:cry: bogazıma bir düğüm baglandıı :(((

Saol cnm Allah seni, kimseyi annesizlikle sınamasın...

Hepinize çok çok tşk ederim yanımda olduğunuz için beni yalnız bırakmadığınız için....
Öyle zor ki annesiz olmak Rabbim kimseye bu derdi vermesin dayanılcak gibi bi acı değil.
Şimdi öyle kötü oldum ki yorumlarınızı okuyunca göz yaşlarım sel oldu akıyo. Çok çok tşk ederim duygulandırdınz beni ilginizle...

Annem başa taç imiş her derde ilaç imiş, Bir evlat pir olsada anneye muhtaç imis.

İlk oyuncağım sendin sıcacık kundağım sendin, Küçük bir bebek iken, dilim dudağım sendin,

Annem hakkın ödenmez sevmeye ömür yetmez, Bütün dünya benim olsa bir tane annem etmez

Cennet demiş peygamber annenin ayağı altında, Benim canım anneciğim hep kalbimin içinde

Annem hakkın ödenmez sevmeye ömür yetmez, Bütün dünya benim olsa bir tane annem etmez

Daha gelmemişken dünyaya korktum, Ben ne yaparım oralarda dedim,

Korkma dedi bir melek, Senin yanına dünyada da bir melek gelecek, sevindim,

Ben onu nasıl bulacam diye sordum, Merak etme dedi melek o seni bulacak onu çok seveceksin,

Yanından ayrılmayacak dünyadaki melek, Ona anne diyeceksin.

Allah’ım, annem yalnız ve kimsesiz bırakmadı beni, Yanımda oldu koruyucu bir melek gibi.

Anlattı bana ahireti ve seni, Sende onu dünyada ve ahirette mutlu et

Allah’ım çünkü bana kıyamayan anne sevgisinden, Çok daha büyüktür senin şefkatin

Canım çok tşk ederim ii dilerklerin için Allah seninde babanın kabrini nur mekanını cennet etsin Rabbim sabırlar versin...
Çok çok tşk ederim tekrar yanımda old. için.
Cnm bnm dua ederim inşallah yanında da olurum merak etme:)Ateş gerçekten düştüğü yeri yakar.Yani hiç bi tesellisi yoktur,zaman geçtikçe acı artar ama tek tesellimiz dualarımız inşallah.Rabbim darda koymasın inşallah.Çok üzülme emi,anneciğini üzme tatlım .

canım Rabbim anacığının mekanını cennet eylesin inşallah ...Üzüntünü paylaşıyorum içindeki yalnızlığı,acını yaz buraya yazmak çok iyi geliyor acı geçmesede bir süreliğine uyuşturuyor sanki anne deyince uyuşan dillerimiz gibi anne gelince sevinçten coşan kalplerin durunca uyuşması gibi...Allahım sabrını artırsın inşallah...

refracımmmmmmmm bu gece çok dua et, etki melek annen rüyanda sana gelsin sarsın seni öpsün okşasın. bu gece rabbim dualarımızı kabul etsin. :kiss:

Geri