Annesi ölenler için şiir sözler şarkılar özlem yazıları

canım Rabbim anacığının mekanını cennet eylesin inşallah ...Üzüntünü paylaşıyorum içindeki yalnızlığı,acını yaz buraya yazmak çok iyi geliyor acı geçmesede bir süreliğine uyuşturuyor sanki anne deyince uyuşan dillerimiz gibi anne gelince sevinçten coşan kalplerin durunca uyuşması gibi...Allahım sabrını artırsın inşallah...

Saol ablacım çok saol

refracımmmmmmmm bu gece çok dua et, etki melek annen rüyanda sana gelsin sarsın seni öpsün okşasın. bu gece rabbim dualarımızı kabul etsin. :kiss:

Saol asimmm bu konuda en çok sen anlıyosun beni çünkü sende çekiyosun benim çektiğimi sen benden daha fazlasını çektin ve daha fazlasını çekiyosun. Bana elinden geldiğince destek oluyosun çünkü biliyosun sen annesizliğin ne demek olduğunu annesiz hayata tutunmamın ne kadar zor ne kadar acı olduğun annesiz büyümenin eksikliklerini sen benden daha ii biliyosun çok teşekkür ederim beni yalnız bırakmayıp destek olduğun için...
İnan şu an göz yaşlarım sel oldu beni çok duygulandırdın desteğinle o kadar ısındım ki sana oysa ismimni bile bilmiyorum öz be öz ablam olsan bu kadar olurdu. İnan ne diycemi bilmiyorum çok tşk ederim...
Bu gece dua edicem çok dua edicem.. Bil ki dualarımda sana ve annene de yer var

Annesizlik....
Çok acı bi durumdur... Öyle acıdır ki ömür boyu hissedilir. Okuldan mezun olursunuz yanınızda değildir, onu özlediğinizde koklayıp sarılamayacağınızı bilmek sizi hayata küstürür...
Üzücüdür lakin hayat devam etmektedir, tabi yaşayan için ne söylense boştur zira yaşamayan bilemez...
Hiçbir zaman dolmayacak boşluktur...

Annesizlik... babasızlıktan daha fazla koyan, annenin
-kokusundan,
-sıcaklığından,
-tatlı azarlarından,
-merhametinden,
-yemeklerinden,
-her gece üzerinizi örtmesinden,
-korumasından,
-tatlı tatlı pembe dizi izlemesinden,
-sizin için hayatını adamasından,
-size beslenme çantası hazırlamasından,
-babanıza karşı sizi korumasından,
-elinizden tutup parka götürmesinden,
-veli toplantısında sizinle gurur duymasından,
-yılsonu gösterilerinde ayağa kalkıp sizi alkışlamasından,
-mezun olurken döktüğü gözyaşlarından,
-saçınızı okşayıp, sizi sakinleştirmesinden,
-oflaya puflaya odanızı toplamasından,
-o iyilik ve güzellik dolu kalbinden mahrum olmaktır.
kısaca; kanatları koparılmış, yere çakılmış bir kuş olmaktır annesizlik.

Saol asimmm bu konuda en çok sen anlıyosun beni çünkü sende çekiyosun benim çektiğimi sen benden daha fazlasını çektin ve daha fazlasını çekiyosun. Bana elinden geldiğince destek oluyosun çünkü biliyosun sen annesizliğin ne demek olduğunu annesiz hayata tutunmamın ne kadar zor ne kadar acı olduğun annesiz büyümenin eksikliklerini sen benden daha ii biliyosun çok teşekkür ederim beni yalnız bırakmayıp destek olduğun için...
İnan şu an göz yaşlarım sel oldu beni çok duygulandırdın desteğinle o kadar ısındım ki sana oysa ismimni bile bilmiyorum öz be öz ablam olsan bu kadar olurdu. İnan ne diycemi bilmiyorum çok tşk ederim...
Bu gece dua edicem çok dua edicem.. Bil ki dualarımda sana ve annene de yer var

canım benimmm yaaa yemin ediyorum bu yazdıklarını okurken beni öyle duygulandırdın kiii anlatamam. ben sana herzaman destek olurummm herzaman iyi gününde kötü gününde yanında olurum olmayada hazırım canım. evet ben annemin yokluğunda neler çektim anlataamam. üvey anne elinde büyümek,annemin mezarına gidip gidip bir yığın toprak ve mezar taşı ile fertleşmek, öz babanın desteğini hiçç görmemek o kadar acııı kiiiiiiiiii.........

ahhhh refraaaam canım benim bu konuda beni anlayan ve anne özlemiyle yanıp tutusan iki yürek sen ve ben.
rabbim inşallah gönlüne göre verir canım. :kiss: şuan okadar duygulandım ki inan ne yazacağımı bilmiyorum cümlelerim bir birine karışıyor anlamsız bişeyler ortaya çıkıyor. :kiss:

canım benimmm yaaa yemin ediyorum bu yazdıklarını okurken beni öyle duygulandırdın kiii anlatamam. ben sana herzaman destek olurummm herzaman iyi gününde kötü gününde yanında olurum olmayada hazırım canım. evet ben annemin yokluğunda neler çektim anlataamam. üvey anne elinde büyümek,annemin mezarına gidip gidip bir yığın toprak ve mezar taşı ile fertleşmek, öz babanın desteğini hiçç görmemek o kadar acııı kiiiiiiiiii.........

ahhhh refraaaam canım benim bu konuda beni anlayan ve anne özlemiyle yanıp tutusan iki yürek sen ve ben.
rabbim inşallah gönlüne göre verir canım. :kiss: şuan okadar duygulandım ki inan ne yazacağımı bilmiyorum cümlelerim bir birine karışıyor anlamsız bişeyler ortaya çıkıyor. :kiss:

Şuan bende aynı durumdayım ne dicemi bilmiyorum herşey için çok tşk ederim fazla tanımıyorum ama öyle çok ısındım öyle çok sevdim ki seni :kiss: Ya inan herşey birbirine karışıyo çok tşk ederim asimmm :kiss: seni çoook seviyorum :)

canım Reframm okurken inanki boğazım düğümlendi çünkü bende senin kaderindenim annemi 5 yıl oldu kaybedeli bende ve bende senin gibi annecimi çok özlüyorum hele evlendikten sonra daha zor oldu onun yokluğu bana hele anne olduktan sonra ne yapacam bilemiyorum onsuz.Bende ona arada sırada bi ajandam var ona mektup yazıyorum.Ve gerçekten şuan çok duygulandım yine.Annesizlik çok zor oluyor hiçbir sevgi onu geçemez bu dünyada yerini.Eşin bile ...Sana sabır diliyorum.Yaşam devam ediyor ama unutmaki bizde birgün onlara kavuşacaz bu teselli ile yaşa emi ..Bi abla tavsiyesi sana.Herşeyden mutlu olmaya bak çünkü annende hayatta olsa senin mutlu olmanı isterdi.

canım Reframm okurken inanki boğazım düğümlendi çünkü bende senin kaderindenim annemi 5 yıl oldu kaybedeli bende ve bende senin gibi annecimi çok özlüyorum hele evlendikten sonra daha zor oldu onun yokluğu bana hele anne olduktan sonra ne yapacam bilemiyorum onsuz.Bende ona arada sırada bi ajandam var ona mektup yazıyorum.Ve gerçekten şuan çok duygulandım yine.Annesizlik çok zor oluyor hiçbir sevgi onu geçemez bu dünyada yerini.Eşin bile ...Sana sabır diliyorum.Yaşam devam ediyor ama unutmaki bizde birgün onlara kavuşacaz bu teselli ile yaşa emi ..Bi abla tavsiyesi sana.Herşeyden mutlu olmaya bak çünkü annende hayatta olsa senin mutlu olmanı isterdi.

Saol ablacım gerçekten çok zor bi durum ihtiyacın olduğunda dizine yatmak istediğin sarılmak istediğin birinin olmaması o kdr kötü ki yaşamayan bilemez...
Rabbim sana da sabırlar versin Allah her an yüzünü güldürsün inş.
Tavsiyelerin için çok saol ablacım...:kiss:

aminnn inşallah Allah annelirimez rahmet etsin inşallah Allahtan umuyorum ki sana sahip çıkacak seni çok sevecek har türlü kötülükten koruyacak bir eşin olur.Gerçi annenin yerini tutmuyor ama.Benim eşimden Allah razı olsun.O benim herşeyim oluyor şimdi.Annemin yokluğunu aratmamaya çalışıyor.Umuyorum seninde bahtın güzel olur inşallah.Allah yaşamın boyunca yanında olsun canım.Annelerimize çok dua edelim emi.

aminnn inşallah Allah annelirimez rahmet etsin inşallah Allahtan umuyorum ki sana sahip çıkacak seni çok sevecek har türlü kötülükten koruyacak bir eşin olur.Gerçi annenin yerini tutmuyor ama.Benim eşimden Allah razı olsun.O benim herşeyim oluyor şimdi.Annemin yokluğunu aratmamaya çalışıyor.Umuyorum seninde bahtın güzel olur inşallah.Allah yaşamın boyunca yanında olsun canım.Annelerimize çok dua edelim emi.

Saol ablacım desteğin için çok çok tşk ederim...Bi erkek arkadaşım var onunda yok annesi babası o yüzden beni çok anlıyo destek oluyo annemin yokluğunu aratmamaya çalışıyo ve bende aynı şekilde ona...
Bana destek olup yalnız bırakmadığın için çok tşk ederim ablacım Allah senin anneninde kabrini nur mekanı cennet etsin... Kabir azabı çektirmesin Rabbim. Umarım Cennette onlarla birlikte oluruz...

Geri