gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Annen evdemi sözleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Annen evdemi isimli bi parça var dillere plesenk olmuş onun sözlerini arıyorum varsa paylaşın lütfen benimle.

Annen evdemi sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. annelere en güzel sözler

annelere en güzel sözler

annelere güzel sözler anneye güzel sözler anneye anneler için anne sözleri Annelerdir bütün çocukları sevindiren... Güneş yüzlü annem, ellerinden öperim. Gücüme güç, umuduma umut katan annem.. Anneler günün kutlu olsun!! Bütün acılar üstüme yağınca sen bana...
  2. annelerimiz için sms sözler

annelerimiz için sms sözler

KELIMELERLE ANLATILAMAYAN FEDAKARLIK VE KARSILIKSIZ SEVGIYI, TARIF ET DESEN BANA HERHALDE SADECE "ANNE" DERDIM..ANNELER GUNUN KUTLU OLSUN. ♥ BIR GUNUMDE DEGIL HER...
  3. Anneler için değerli sözler

Anneler için değerli sözler

anneye sözler annelik sözleri annesizlik sözleri annem annelikle ilgili sözler Dünyanın en kıymetli varlıkları annelerimiz için en değerli ve en güzel sözlerle onlara bir nebzede olsa sevgi sözcüklerinizi yollamak ve onları mutlu etmek istiyorsanız işte anneler için en güzel sözler Bana okuduğum kitapların en güzelinin hangisi olduğunu sorarsanız, Söyleyeyim: ANNEM’dir. Abraham LINCOLN...
  4. annelere söz

annelere söz

Gökyüzünden bir yıldız kayar, dilek tutarız. Annem gözlerini kapar bütün dilekleri benim içindir. Ellerinden öperim. Kuzey rüzgarı da esse, kopsa da fırtına, sığınacağım tek liman sensin annem. Hakkını nasıl öderim.. Başımı dizlerine koymaya geldim.
  5. Anneler Gününe Özel Sözler

Anneler Gününe Özel Sözler

Anneler Gününe Özel Sözler istiyorum sizden çünkü her anne gibi benim annemde çok özel o yüzden özel sözler hak eder:)

Sayfayı Paylaş