Annenin çocuğuna duası...

Konu, 'Dua Ayetler Hadis' kısmında *LavinyA* tarafından paylaşıldı.

1. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!
    annenin çocuğuna duası cocuga dua çocuğuma dua çocuğum için annenin cocuguna duasi
    Anne babanın duası hiçbir zaman reddolunmuycak dualardan birisidir..

Allah'ım bebeğimi nur kıl,
    Aklını nur kıl,kulaklarını ve gözlerini nur kıl,üstünü nur kıl,altını nur kıl,sağını,solunu,etini,kemiğini,kanını nur kıl...Allah IM

Ey nurlandırıcı Allah 'ım,

Zatının,Sıfatının ve Habibinin sevgisi ve hürmetine bebeğimi nurlandır...

Bebeğimin nurunu çoğalt ...

Amin...ALLAHIM

RABBiM
    Sevginin ışığı çocuğumun üzerinde parlasın.
    Bütün hastalıklardan ve zararlardan koru onu..
    Küçük ruhunda gülücükler yeşert ve rahmetinle onu rahatlat ki huzurlu uyusun..
    O,benimle konuşmak için çok küçük,isteklerini ve cilvelerini insan sözlerine çevirmek çok zor.
    Ama senin için,onun küçük sesleri birer duadır biliyorum.
    Ağlamasıyla senden yardım istiyor ve merhametin için ağlıyor.
    Küçük bir çocuk olmasına rağmen senin yollarını öğrenmesini sağla.
    Büyüdüğünde senin sevgin yolunda,senin sözünün rehberliğinde yürüsün.
    Ona hayırlı bir ömür nasip et.
    Ve yaşlılık çağına geldiğinde sonsuz sevgi ve merhametinin bilincinde,emin bir sevinçle ölsün.
    Senden onun zengin veya ünlü olmasını istemiyorum.
    Ama seni severek,gerçek tevazu ile insanlara hizmet ederek,dua ile yaşamasını senden istiyorum
    Onu sev Rabbim..Ona gülümse...

(alıntı)

2. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Annenin çocuğuna duası...
    amin emeğine sağlık

Annenin çocuğuna duası... konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Minik Dualar - Anne Baba Duası

Minik minik adımlar Atar iken ben Bir elimden babam tuttu Bir elimden annem Rabbim hep sev onları ayırma rahmetinden Mahrum etme merhametinden Rabbim hep sev onları ayırma cennetinden Cennette de birbirimizden Şimdi onlar uzakta Ben uzaktayım Allah'ım sen her kuluna Hep en yakınsın (SIIR) EY KİMSESİZLERİN KİMSESİ GÜZEL ALLAHIM ŞU ANDA BÜTÜN DÜNYADA ANNE VE BABASINI KAYBETMİŞ VE ÜZÜLEN...
  2. Bir ÇocuğuN DuaSı...

çocuk duaları cocuk dualari cocuk duasi en güzel çocuk duaları duası
  3. çalışan annenin çocuğu olmak

İngiliz bilim adamlarının araştırmasına göre, çalışan annelerin çocukları, annesi evde olan çocuklar kadar aktif, duygusal açıdan da gayet sağlıklı. Bu açıklamalar çalışan annelerin yüreğine su serpecek nitelikte:dil: Davranışları ve ruhsal sağlıkları açısından, çalışan annelerin çocuklarıyla ev kadınlarının çocukları arasında fark bulunmadığını savunan İngiliz bilim adamları,...
  4. Anne Duası en güzel dua

Anne Duası dini hikayeler, anne duası, anneden dua almanın fazileti, dua, anneyle ilgili hikayeler aradığınız herşey burda... annelerin dualarının ne kaar önemli olduğunu hepimiz biliriz ama birde bunu Tirmizinin hikayesinde okuyalım. Hakîm Tirmizî hazretleri gençliğinde ilim öğrenmek için, bulunduğu yer olan Tirmiz’den ayrılıp başka bir yere gitmek için iki arkadaşı ile anlaştılar....
  5. Anne Duası

Evleneli 15 yıl olmuştu. Eşi anlayışlı, çocuklarına düşkündü. Biri kız, ikisi erkek, cennet çiçeklerini andıran üç tane çocukları vardı. Mutluydular. Her ne kadar kıt kanaat geçinseler de mutlulukları her şeye katlanmasını kolaylaştırıyordu. Bir gün Rahime Hanım, eşine: "-Oğullarımızı sünnet ettirelim artık, büyüdüler." dedi. Eşi ise buna karşı çıktı. İstiyordu ki, sünnet merasimi,...

Sayfayı Paylaş