gebe
  1. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

Annenin Karnindaki Bebek...

Konu, 'Komik Resimler' kısmında Gül Hanım tarafından paylaşıldı.

anne karnındaki bebeğin allahla konuşması anne karnındaki bebeğin allah la konuşması allah la videosu karnında ile konuşan bebek karnında ile konuşan bebek videosu [​IMG]

Annenin Karnindaki Bebek... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anne Karnındaki Bebek Hakları

Anne Karnındaki Bebek Hakları

bebek anne karnında ölürse belirtileri bebek anne karnında ölürse belirtileri ne olur nasıl anlaşılır Çocuk,ana rahmine düştüğü andan itibaren,hukuk tarafından korunur. Cenin halinde iken onun bir kişiliği bulunmaz. Kişiliği ancak tam ve sağ doğmasıyla başlar. Tam ve sağ doğduğu anda da ana rahmine düştüğü andan beri tüm hukuksal kazanımları ve borçları yürürlüğe girer. Embriyo ve fetüs...
  2. Anne karnında bebek ölümü

Anne karnında bebek ölümü

hamilelikte bebek ölümü belirtileri anne karnında bebek ölümü gebelikte ölümünün belirtileri anne karnında gebelikte Yavru, anne karnında öldükten sonra uzun süre kalabilir mi? BAZEN fetüs, anne karnında ölerek iki aydan uzun süre kalabilir. Rahimdeki bir gelişme bozukluğu, bebeğin ölümüne sebep olur. Bir takım hormonal etkilerle gebelik sanki devam ediyormuş gibi görünür. Kanama, ağrı ya da...
  3. bebeğin anne karnındaki yaşamı

bebeğin anne karnındaki yaşamı

2 buçuk aylık gebelik bir buçuk aylık bebek görüntüleri 1 cenin bebeğin anne karnındaki yaşamı bir hamilelik Bebek Karnınızda Nasıl Yaşıyor? Ağzınla yemek yiyor, burnunuz ve ciğerlerinizle soluk alıyorsunuz. Fakat cenin belirli nedenlerden ötürü böyle yapamaz. Sizin gibi beslenmesi ve soluk alması için doğumu beklemesi gerekir. Şimdilik, beslenmesi ve gelişmesi için gerekli besin ve oksijeni...
  4. Bebeğin anne karnındaki hareketleri

Bebeğin anne karnındaki hareketleri

bebeğin anne karnındaki hareketleri anne karnındaki bebeğin hareketleri Hamiş Melek'ler ve hamiş kalmak isteyen tüm hanımlar, bebeğin anne karnında ki hareketlerini merak ediyor musunuz? Sizi bilmem ama ben çok merak ediyorum ve benim gibi merak edenler için bu konuya dair bir araştırma yaptım, ee tabi ki sizlerle de paylaşıyorum :) Hiç beklenmeyen bir anda hissedilen bu hareketi hemen...

Sayfayı Paylaş