gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Annesi kanser olan bir kişinin yazdığı duygu yüklü şiir

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

duygu ile ilgili şiir duygular ile ilgili şiirler kanser şiirler kanser şiir duygu ßir meLek Kanatlanıyor Sanırım El sallıyor gibi sanki bana
    Utanmadan ben giderim diyor ya..
    inanaßiLiyormusun ?

O melek annense inanamazsın
    Rüya Sanarsın
    Ama herşey gerçek
    ve oyunlara ßu sahada yer yok

Ağlarsın Ağlarsın çare bulamazsın
    En Sevdiğin en değer verdiğin insanı
    tutamazsın Sarılmak istersin
    Kucaklayamazsın

Şimdi Bir melek ßana El Sallıyor
    Sanırım Hüzünlü Son yaklaşıyor
    Dur Melek gitme Anne gitme kaL
    ßu Cocuk Sensiz Yapamıyor

**ALINTI**
    melegim.urealboard.com

2. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

hiç yararlanmadım ama siteyi sevdim üye olabilirim

Annesi kanser olan bir kişinin yazdığı duygu yüklü şiir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Duygu yüklü mektuplar

Duygu yüklü mektuplar

duygu yüklü mektuplar sevgi yüklü mektuplar Platonik aşk üzerine mektup Sana uzaktan bakıyorum. Sana bakmak inanılmaz mutlu ediyor beni. Sen gidince aklım da senin peşinden sürüklenip gidiyor, yüreğim de.. Yanında biri mi var, ona bir şey mi söylüyorsun, onunla gülüyor musun.. içim yanıyor. Ama senden sonra gördüğüm o insan birden senden biri oluyor. Senin baktığın her yer artık güzel, senin...
  2. Duygu yüklü resimli şiirler

Duygu yüklü resimli şiirler

resimli kısa şiirler resimli şiirler duygu yüklü kısa duygu şiirleri
  3. Duygu Yüklü 19 Mayıs Şiirleri

Duygu Yüklü 19 Mayıs Şiirleri

19 Mayıs Şiirleri 19 Mayıs Şiirleri Duygulu Şanlı tarihimizde önemli bir yeri olan 19 Mayıs'la ilgili duygu yüklü birbirinden güzel şiirleri sizlerle paylaşıyoruz melekler :) O GELİYOR Yıl 1919 Mayıs'ın on dokuzu. Kızaran ufuklardan kaldırıyor başını Yeryüzüne can veren, Cana heyecan veren Al yüzlü Oğan güneş. Takanın burnu nasıl Karadeniz'i yırtar ? Siz de bir an öyle yırtınız...
  4. Şefkat İle İlgili Duygu Yüklü Şiirler

Şefkat İle İlgili Duygu Yüklü Şiirler

Şefkat İle İlgili Şiirler Şefkat Şiirleri Sevgili şiirsever melekler, şefkat şiirleri arayan melekler, bu yazımızda şefkat ile ilgili şiirler paylaşmak istiyoruz sizlerle. Eğer sizlerde de böyle duygu yüklü şiirler varsa bizlerle paylaşabilirsiniz :) ŞEFKAT ORMANI.... Sivridir ANNE yağmurları, kanatacak kadar sivri ! Batarlar yüreğine günahsız bir intihar gibi ! İçten içe taşar ANNE...

Sayfayı Paylaş