gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

annesinden onay var

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

http://www.meleklermekani.com/magazin/138347-annesinden-onay-var.html#post290538bildiğimiz üzere ünlü şarkıcı Özcan Deniz ile sevilen oyuncu Fahriye Evcen uzun süredir birlikteler bu birliktelik nikahla sonlanacak gibi görünüyor....

“FAHRİYE İLE ANNE KIZ GİBİYİZ!”
    YAPRAK DÖKÜMÜ DİZİSİNİN NECLA’SI FAHRİYE EVCEN , ÖZCAN DENİZ İLE NİKAH MASASINA OTURMAYA HAZIRLANIYOR....

Ünlü şarkıcının annesi Kadriye Deniz de oğlunun bu ilişkisine onay verdiğini söyleyerek Fahriye Evcen’i yere göğe sığdıramadı: “Fahriye’yi çok seviyorum. Ana-kız gibi birbirimize çok yakınız. Allah bozmasın. İnşallah daha fazla uzatmayıp bir an önce evlenirler.”

annesinden onay var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Annenin Hizmete İhtiyacı Var ..

Annenin Hizmete İhtiyacı Var ..

Ebû'l-Haseni'l-Harkânî (k.s)hazretleri şöyle anlatır: 'İki kardeş vardı. Bu iki kardeşin hizmete muhtaç bir anneleri vardı. Her gece kardeşlerden biri annenin hizmeti ile meşgul olur, diğeri Allah Teâlâ'ya ibâdet ederdi. Bir akşam, Allah Teâlâ'ya ibâdet kardeş, yaptığı ibâdetten, duyduğu hazdan dolayı kardeşine: 'Bu gece de anneme sen hizmet et, ben ibâdet edeyim, dedi. 'Kardeşi kabul...
  2. Onay

Onay

Rüyasında onay alan kimsenin işleri kolaylaşır ve yetki sahibi olur.
  3. Annenin Hizmete İhtiyacı Var

Annenin Hizmete İhtiyacı Var

ANNENİN HİZMETE İHTİYACI VAR Ebû'l-Haseni'l-Harkânî (k.s)hazretleri şöyle anlatır: 'İki kardeş vardı. Bu iki kardeşin hizmete muhtaç bir anneleri vardı. Her gece kardeşlerden biri annenin hizmeti ile meşgul olur, diğeri Allah Teâlâ'ya ibâdet ederdi. Bir akşam, Allah Teâlâ'ya ibâdet kardeş, yaptığı ibâdetten, duyduğu hazdan dolayı kardeşine: 'Bu gece de anneme sen hizmet et, ben ibâdet...
  4. Annenin Ihtiyacı Var

Annenin Ihtiyacı Var

Annenin İhtiyacı Var Ebû'l-Haseni'l-Harkânî (k.s) hazretleri şöyle anlatır: İki kardeş vardı. Bu iki kardeşin hizmete muhtaç bir anneleri vardı. Her gece kardeşlerden biri annenin hizmeti ile meşgul olur, diğeri Allah Teâlâ'ya ibâdet ederdi. Bir akşam, Allah Teâlâ'ya ibâdet kardeş, yaptığı ibâdetten, duyduğu hazdan dolayı kardeşine: - Bu gece de anneme sen hizmet et, ben ibâdet...
  5. annem varsa istiyo

annem varsa istiyo

Annem fazla varsa bi fincan şeker istiyo + Var var bekle - Bu ney şüküfe hanım teyze + Şeker - Manyak mısın teyze sen + En ünlü marka olips neyini beğenmedin - +Annem fazla varsa un istiyor... -Tamam yavrum bekle +Ayrıca varsa biraz da yumurta -Peki evladım +Hı bir de... -Daha ne kaldı ya +Aslında bunları geri götürün varsa bir fırın peynirli börek alalım biz Emine teyze -Yok...

Sayfayı Paylaş