gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Annesini Kaybeden Hülya Avşar'dan İlk Açıklama

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

rüyada hülya avşarı görmek [​IMG]
    BİR SÜREDİR AKCİĞER KANSERİ TEDAVİSİ GÖREN HÜLYA AVŞAR’IN ANNESİ EMRAL AVŞAR (68), 15 GÜNDÜR TEDAVİ ALTINDA BULUNDUĞU AMERİKAN HASTANESİ’NDE ÖNCEKİ AKŞAM HAYATA GÖZLERİNİ YUMDU.

Hülya Avşar, 'O benim annem, Amiral’imdi. Amiral’imi kaybettim' dedi.

Ekim 2007’de akciğer kanseri olduğunu açıklayan Emral Avşar, yaklaşık 15 gün önce evinde ağırlaşınca Amerikan Hastanesi’ne kaldırıldı. Önceki gün hayata gözlerini yuman Emral Avşar’ın kızı Hülya Avşar, acılarının çok büyük olduğunu söyledi. Annesinin ölümüyle yıkılan Hülya Avşar, 'Benim hayatım için bir devir kapandı. Annem her insanın sevdiği biriydi. Üzüntümüz büyük, Allah’ın takdiri diyoruz. O benim annem, Amiral’imdi. Camiada çok sevilen biriydi. Bizi bu zor günümüzde arayan o kadar çok insan oldu ki Başbakan Recep Tayyip Erdoğan bey başta olmak üzere sabah erkenden aradılar. Eşi Emine Hanım (Erdoğan), bakanlar ve sanat camiasından yakın arkadaşlarım, o kadar çok dostumuz aradı ki... Annem bunları bilseydi çok sevinirdi' dedi.

Emral Avşar’ın cenazesi bugün Teşvikiye Camii’nde kılınacak öğle namazının ardından Ayvalık’a götürülerek cumartesi günü defnedilecek. Avşar’ın annesinin mezarını İstanbul’da olmasını istediği ama Emral Avşar’ın vasiyeti üzerine Ayavalık’a götürmeye karar verildiği açıklandı.

Taziyeleri kabul ettiler

Emral Avşar’ın Tarabya’daki evi ziyaretçi akınına uğradı. Hülya Avşar ve kız kardeşleri annelerinin evinde taziyeleri kabul ettiler. Eve gelenler arasında Hülya Avşar’ın sevgilisi Sadettin Saran da vardı. Avşar’a annesinin hastalığı boyunca destek veren Saran, yarım saat evde kaldıktan sonra ayrıldı. Eve gelenler arasında İbrahim Tatlıses, Sema Çelebi’nin yanı sıra Kaya Çilingiroğlu’nun sevgilisi Feraye Tanyolaç da vardı.

Annesini Kaybeden Hülya Avşar'dan İlk Açıklama konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hülya Avşar'ın yerine Beyaz

Hülya Avşar'ın yerine Beyaz

BEnce Beyaz'da gayet başarılıydı :tik: BU AKŞAM YARI FİNALİ YAYINLANAN YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE PROGRAMINDA JÜRİDE BİR DEĞİŞİKLİK YAŞANDI Cumartesi günü snowboard yaparken ayağını kıran Hülya Avşar canlı yayınlanan programa katılamadı. Avşar bugün ameliyat oldu. Hülya Avşar'ın yerine jüri koltuğuna Beyazıt Öztürk oturdu.. gecce.com
  2. Hülya Avşar'dan Yanıt Geldi!

Hülya Avşar'dan Yanıt Geldi!

hülya avşar, ali taran, boşanmasına cevap, ne dedi, açıklamaları, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Ali Taran-Selma Taran çiftinin boşanma sebebi olarak gösterilen Hülya Avşar ,iddialara yanıt verdi.. Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasının jüri üyeleri Ali Taran’la Hülya Avşar hakkındaki aşk iddiaları yeniden alevlendi. 21 yıllık eşi Selma Taran’dan boşanmak...
  3. Acun'dan Hülya Avşar'ın Jüri Üyeliğiyle İlgili Açıklama!

Acun'dan Hülya Avşar'ın Jüri Üyeliğiyle İlgili Açıklama!

hülya avşar haberleri acun ılıcalı haberleri Sevgili melekler, bildiğiniz üzere Yetenek Sizsiniz yarışmasının yeni sezonda 3. jüri üyesi Eser Yeneler olacak. Bu konuyla ilgili kendisine uzatılan mikrofonlara cevap veren Ilıcalı, Hülya Avşar'ın "Acun gider ben kalırım" sözüne de yanıt verdi.. Ilıcalı, “Eser'in gelişi çok önemli bir transfer benim için. Aylardır düşünüyordum bu...
  4. Hülya Avşar'ın Selülitleri!

Hülya Avşar'ın Selülitleri!

hülya avşar hülya avşar haberleri hülya avşar selülit Sevgili melekler, her yıl en az bir ünlünün selülitleri magazin basınında yer bulur, boy boy fotoları manşetleri süsler. O ünlü her yıl selülitleri yendiğini söyler ama yaz gelince tüm gerçekler su yüzüne çıkar. Hayır, bu illet hemen her kadının sorunu. Neden onlarla barışık olmak yerine hele de göz önünde olan insanların selülitlerim...
  5. Hülya Avşar'dan Bikini Sözü!

Hülya Avşar'dan Bikini Sözü!

hülya avşar, hülya avşar haberleri, hülya avşar bikinili Sevgili melekler, güzelliğiyle ve zekasıyla sürekli gündemde olmayı başaran Hülya Avşar bu yaz bikini giymek üzere magazincilere söz verdi. Bildiğiniz gibi magazinciler yazın ünlülerin bikinili hallerini, dolayısıyla fazlalıklarını ve selülitleriniş görüntülemeye can atar, bunun için pusu kurup saatlerce ünlüleri dikizlerler. Anlaşılan...

Sayfayı Paylaş