gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Annesinin cesediyle 36 saat yattı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Tokat Erbaa'da mantar toplamaya gittikleri ormanda, bir akrabası tarafından annesi vurulan ve öldü diye bırakılan 8 yaşındaki Ali Ş, yaşadıklarını anlattı. Bilezikleri için akrabası olan kadını ormanda odunla öldürdü. Kadının yanındaki 8 yaşındaki çocuğa da saldıran cani ikisinin de öldüğünü sanarak kaçtı. Korkan ve yaralanan 8 yaşındaki talihsiz çocuk annesinin cesediyle 36 saat kaldı.
    Tokat'ın Erbaa ilçesinde 64 yaşındaki Ziyaettin E., ilçe merkezinde yaşayan ve eşi İstanbul'da çalıştığı öğrenilen akrabası F. Ş. (37) ile 8 yaşındaki oğlu Ali Ş'yi mantar toplamak için ilçeye bağlı Zoğallıçukur köyü yakınlarındaki Atalması mevkisine götürdü.

Anne ve oğlu ile birlikte ormanda mantar toplayan Ziyaettin E. odunla genç kadın ve oğlunu darbetmeye başladı. Aldığı darbeler sonucu genç kadın olay yerinde öldü. 8 yaşındaki minik Ali Ş. ise ölü numarası yaparak yerden kalkamadı.

İkisinin de öldüğünü düşünen Ziyaettin E. bilezikleri aldıktan sonra, anne-oğulun üzerlerini çalılarla örterek kaçtı.

Küçük Ali korkudan ölen annesinin yanında yaklaşık 36 saat bekledi.Daha sonra, yola çıkmayı başaran Ali, bir araca binerek ilçe merkezine geldiği ve durumu güvenlik güçlerine bildirdi. Olay yerine giden jandarma, genç kadının cesedi buldu.

Ziyaettin E. ilçe merkezinde yakalanarak gözaltına aldı. Zanlıyla birlikte ölen kadından çaldığı anlaşılan bileziklerin de bulunduğu bildirildi. Ziyaettin E. çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Fatma Ş. yapılan otopsinin ardından Zoğallıçukur köyünde toprağa verildi. Ölü numarası yaparak cinayeti ortaya çıkaran oğlu Ali Ş'nin İstanbul'dan gelen babasına teslim edildi.

haber7.com

Annesinin cesediyle 36 saat yattı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ankara'da 36 saat süreyle su kesintisi

Ankara'da 36 saat süreyle su kesintisi

3 Kasım günü Ankara'nın bazı bölgelerine 36 saat süreyle su verilemeyecek. Bağlantı çalışmaları nedeniyle Ankara'nın bazı bölgelerinde 3 Kasımda 36 saat süreyle su kesintisi uygulanacak. Ankara Büyükşehir Belediyesinin yazılı açıklamasına göre, Yenimahalle'de Fatih ve Batıkent Kardelen mahalleleri üst kotları, Çakırlar Çiftliği, Eryaman 3-4-5. etaplar, Özahi Kent ve Güzelkent mahalleleri ile...
  2. Annem bi akşam ben yatıyorum dedi ve ''hemen''yattı........... :(

Annem bi akşam ben yatıyorum dedi ve ''hemen''yattı........... :(

annemle yattım annemle yattım hikaye babamla annem ve ben hikaye annem ve ben hikayeleri BEN YATIYORUM Akşam annemle babam televizyon seyrediyorlardı. Annem, "Geç oldu," dedi, "zaten yorgunum, ben yatıyorum." Annem kalktı, mutfağa gitti. Çerez-meyve tabaklarını çalkaladı kaldırdı. Sabaha hazır olsun diye çaydanlığı doldurdu, demliğe çay koydu. Şekerliğe baktı, dibinde...
  3. Yazıcıoğlu'nun cesedine ulaşıldı

Yazıcıoğlu'nun cesedine ulaşıldı

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun cesedine ulaşıldığı kaydedildi. İçişleri Bakanı Beşir Atalay, BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ve beraberindekileri taşıyan ve önceki gün düşen helikopterin enkazına ulaşıldığını açıkladı. Kazanın olduğu bölge Göksun İlçesi'nde bulunuyor. YAZICIOĞLU'NUN CESEDİNE ULAŞILDI Enkazı bulan korucu ekibinden Abidin Karataş,...
  4. saat

saat

Bir saatim var minicik ( iki elin avuçları, içinde bir şey varmış gibi birbirine çapraz olarak birleştirilir ) Kulağıma koyarım ( birleştirilmiş eller kulağa götürülür ) Tik tak'ını duyarım Tik tak, tik tak ( denirken, dinliyormuş gibi yapılır ) Çocuklar dinleme öykünmesi yaparlarken öğretmen şunları söyler ; "Haydi şimdi çocuklar………………oyununa başlayalım." ( bunun üzerine...
  5. Gebelikte 36 . Hafta bebeğin gelişimi ve ultrason görüntüleri

Gebelikte 36 . Hafta bebeğin gelişimi ve ultrason görüntüleri

36. gebelik haftası itibariyle yasal olarak en fazla son üç haftaya kadar çalışabilirsiniz ama tavsiyemiz doğum iznine bu haftadan itibaren ayrılmanızdır. Doğum için işten uzaklaşmalı ve hazırlıklarınızı bitirmelisiniz. Tabi eğer kendinizi iyi hissediyorsanız doğum iznine daha sonra ayrılabilir kullanmadığınız bum haftaları doğum sonrası iznine ekleyebilirsiniz doğum izni konusunu sitemizden...

Sayfayı Paylaş