gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Annesinin Kabri Başında Fenalaşan Sibel Can Hastaneye Kaldırıldı

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

sibel canın annesinin ölümü sibel canın annesi rüyada mezar başında ağlamak can annesini kaybetti [​IMG]
    2006'DA ANNESİNİ KAYBEDEN SİBEL CAN, ANNESİNİN 3. ÖLÜM YILDÖNÜMÜNDE YAŞADIĞI ACIYA DAYANAMADI.

Annesinin mezarı başına eşi Sulhi Aksüt ile birlikte giden Can, duasını okuduktan sonra ağlama krizine tutuldu. Bir süre ağladıktan sonra bayılan Can'ı, eşi Aksüt hemen Amerikan Hastanesi'ne kaldırdı. Sinirleri yıprandığı için bir gün gözetim altında tutalan Can, bugün taburcu edilecek. Ünlü sanatçının psikolojik tedavi göreceği de söylendi.

Annesinin Kabri Başında Fenalaşan Sibel Can Hastaneye Kaldırıldı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sibel Can - Daha Yolun Başındayım

Sibel Can - Daha Yolun Başındayım

sibel can tanrım büyük herkes tanık tanrım büyük sibel can herkes tanık beddua Daha yolun başındayım kararlıyım Çok şey var bilmediğin Beni üzen yıllar değil Bitmeyecek sevgiler görmedim Ayrılıp ta gidenler Aşkı ziyan edenler Kime hesap verecek Herkes tanık tanrım büyük O her şeyi görür kimin kalbi kırık Düşmanım değilsin Beddua edemem Affeder mi seni bilmem ama Ben affedemem
  2. Sibel Can - Çek Git Başımdan

Sibel Can - Çek Git Başımdan

Rahat Ol Okadarda Kizmadim Rahat Ol Ne Dedİysen Duymadim Rahat Ol Senİ SevdİĞİm Kadar Emİn Ol BaŞka Bİr AŞk Bulmadim Sayende Geldİ GeÇtİ AŞk GÖnÜl ÇaĞimdan Bİr Damla Öfken Akti Gİttİ GÖz YaŞimdan Aslinda Bİr Tek VarliĞim Sana Dert Olan İÇİme AktiĞin Gİbİ Kolayca Gİt BaŞimdan Çek Gİt BaŞimdan Çek Gİt BaŞimdan Bu Kadar AĞladim YalanmiŞ HerŞey En BaŞindan Çek Gİt BaŞimdan Çek Gİt...
  3. sibel can başı bağLı

sibel can başı bağLı

sibel can kader ağlarını örüyor Gözden ırak yaşadım aşkımı Sancılı bir düştü Tel örgülere takılmaya meyilli aşk Herkese göre suçtu Kalp anlamaz imkânsızı Hesaplamaz çoğu azı Ödünç teninde direnerek bekler yazı Seni kuşandım aşk diye Yıkandım kokuna göre Gerçekleri göre göre gönlüm razı Hakkıma düşmeyen payım Seninle ne tamamım ne yarım Yollar kapalı oralı değilim Kader...
  4. Sibel Can'ın oğlu Engin Can tek başına

Sibel Can'ın oğlu Engin Can tek başına

sibel canın oğlu, engin can, tatilde, resimleri, haberleri burada arkadaşlar Sibel Can'ın oğlu Engin Can, arkadaşları ile tatil planları yapmış ve nedense onlardan önce tek başına tatile çıkmış. Arkadaşlarını beklerken, oldukça sıkılan Engin Can yalnızları oynamış Melek'lerim:) Sibel Can’ın oğlu Engin Can, önceki gün 5 Oda Otel’in iskelesinde tek başına denize girip güneşlendi. Yakında...
  5. Azra Akın Hastaneye Kaldırıldı!

Azra Akın Hastaneye Kaldırıldı!

azra akın haberleri azra akın Sevgili melekler, Zonguldak'ın Ereğli İlçesi'nde çekimleri devam eden 'Çilek' adlı sinema filminin başrol oyuncusu Azra Akın, ayağını incitmesi sonucu hastaneye kaldırıldı. Akın, tedavisinin ardından taburcu edildi ve durumu iyi. İşte haberin detayları... Yapımcılığını Halil Sezai, yönetmenliğini Emrah Sönmez'in üstlendiği, Azra Akın, Kadir Özdal, Bülent...

Sayfayı Paylaş