gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

anneye sevgilinle sarmas dolas yakalandın

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

sizinkinin tepkisi ne olurdu yada anneyseniz tepkiniz işte örneklerr...
    anne seni yeni sevgilimle tanistirayim

- sey anne kemküm ....:ang:

-üstümü basimi düzeltmeye calisip baska yerlere bakarim

-anne atesim cikiı üstüme gelme :laugh:

-vallahi sandigin gibi degil biz evlenecez

-bunlar dogal seyler biraz hosgörülü olalim :dil:

-seninde basina mutlaka gelmistir böyle seyler

-anne lütfen gidermisin

- aman allahim budami gelecekti basima

-Siz kimsiniz evimde ne isiniz var :sinir:

-cok soguk isiniyoruz anne sende üsüyeceksin gel yaklas :laugh::laugh::laugh::laugh::laugh:

anne tanıştırayım aşkım
    -memnun oldum oğlum. allah muhabbetinizi arttırsın..

bi süre orda durur, ben sıkılırım

-anne git bak bakıyım ben dışarda mıyım..

-duygu
    - annee
    -yorma kızm beni at kendini aşşa
    -peki anne :laugh:

Son düzenleme: 13 Nisan 2009
anneye sevgilinle sarmas dolas yakalandın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. patates sarması

patates sarması

patates sarması Malzemeler 1 Çay Bardağı Sıvı Yağ 1 Çay Bardağı Eritilmiş Margarin Alabildiği Kadar Un 1 Çay Bardağı Yoğurt 1/2 Çay Bardağı Sirke 3 Adet Patates 2 Su Bardağı Rendelenmiş Beyaz Peynir 1 Adet Yumurtanın Sarısı Tuz , Karabiber Yemeğin Tarifi Patatesleri haşlayın.Kabuklarını soyup,püre yapın.Tuz ve karabiber serpin.Peynirle karıştırın. Sıvı yağ,eritilmiş margarin,yoğurt,sirke ve...
  2. Pazı sarması

Pazı sarması

MALZEMELER 1 kg pazı 500 gr az yağlı kıyma 1 adet orta boy soğan 1 çorba kaşığı salça 1 kase pirinç ½ demet maydanoz 1 çorba kaşığı zeytinyağı karabiber kırmızı biber tuz HAZIRLANIŞI Pazı yapraklarını az tuzlu suda haşlayın ve süzün. Kıymayı rendelenmiş soğan, salça, pirinç ve baharatlar ile iyice karıştırın. Hazırladığınız harcı pazı yapraklarının içerisine koyarak sarın. Tencerenin...
  3. Balık Sarması

Balık Sarması

Balık Sarması Malzemeler 8 Parça beyaz etli balık filetosu 3 Dilim ekmek içi 1 Adet limon 5-6 Dal dereotu 50 gr krem peynir 1 Adet yumurta Tuz, karabiber Sos için : 2 Çorba kaşığı tereyağı 1 Çorba kaşığı un 1 Su bardağı süt 1 Çay bardağı beyaz şarap Tuz, karabiber Hazırlanışı Balık filetolarını tezgaha yayın. Limonun kabuğunu rendeleyin ve suyunu sıkın. Dereotunu ayıklayıp,...
  4. Sevgili Hidoşun Dikkatine Teşekkür Butonunu Yiyen Inek Yakalandı

Sevgili Hidoşun Dikkatine Teşekkür Butonunu Yiyen Inek Yakalandı

Aniden kaybolan teşekkür butonunu yiyen inek yakalandı.Hidoşun her gün sorup durduğu teşekkür butonunu yiyen inek rüya adminle çitosun büyük bir öz verisiyle yakalandı inekle yapılan röpötajda neden sitenin butonunu yediniz diye sorulduğunda inek siteniz çok büyük kıskandım kimse teşekkür etsin istemedim yaptığımdan çok pişmanım lütfen beni kavurma yapmayın dedi:D inek yaptığından öyle...
  5. Sevgilinizin annesini tavlayın

Sevgilinizin annesini tavlayın

Evlenmeye hazırlandığınız bir sevgiliniz var ve annesiyle tanışacaksınız. Tabii ki çok heyecanlısınız. Sevgilinizin annesi sizi akşam yemeğine davet etti ve bütün aile de orada olacak. Doğal olarak çok gerginsiniz ve nasıl davranmanız gerektiğinizi kestiremiyorsunuz. Bildiğiniz tek şey nazik olmanız gerektiği. Orada bütün gözler sizin üzerinizde olacak ve herkes sizi tanımak için uğraşacak....

Sayfayı Paylaş