gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

annneme ve babama pasta

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

babama ve anneme bir pasta yapmak istiyorum ama seçemiyorum bunun haricinde biz babbannnem lerde yemek yediğimizden bizim dolapta bişey yok sadece puding çerez falan abur cubur bunlar var. anneme ve babama nasıl bir pasta yapabilirim?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

annneme ve babama pasta konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. baBaLar vE oğuLLaRı

baBaLar vE oğuLLaRı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Lableni Ve Nutellalı Pasta

Lableni Ve Nutellalı Pasta

nutellalı pasta nutellalı kek MALZEMELER: 2 paket savarone (kedi dili) bisküvi (1 paket=200gr.) 2 su bardağı ılık su 2 çorba kaşığı granül kahve (nescafe v.b.) 2 poşet krem şanti 1 su bardağı süt 1 küçük kutu nutella 1 paket labne peyniri kakao damla çikolata * kedi dili, amerika'da lady fingers ismiyle satılıyor. YAPILIŞI: ılık su ile garanül kahveyi karıştırın....
  3. Babalar Ve Kızları

Babalar Ve Kızları

Babalar Ve Kızları 0 yaşında Baba : Ne kadar da güzel. Şimdi bu küçük şey benim kızım mı?Gözleri de bana ne kadar çok benziyor. Kızı : Bu gözlerini benden hiç ayırmayan adam babam olsa gerek. 5 yaşında Baba : Prensesim benim, güzel kızım. Söyle bakalım baban sana ne alsın? Kızı : En çok babamı seviyorum. Babam, niye annemle uyuyor? Hep benimle uyusun, başkasını sevmesin. 10...
  4. anne ve babanın farkı:)

anne ve babanın farkı:)

Sevgili melekler işte anneler ve babaların gerçekten nasıl davrandıklarını gösteren bir kaç fotoğraf eklemek istiyorum sizlere. Bakalım anneler ve babalar arasındaki farklar nelermiş ::D:D
  5. Babalar ve kızları...

Babalar ve kızları...

BABALAR VE KIZLARI 0 yaşında Baba : Ne kadar da güzel. Şimdi bu küçücük şey benim kızım mı? Gözleri de bana ne kadar çok benziyor. Kızı : Bu gözlerini benden hiç ayırmayan adam babam olsa gerek. 5 yaşında Baba : Prensesim benim, güzel kızım. Söyle bakalım baban sana ne alsın? Kızı : En çok babamı seviyorum. Babam, niye annemle uyuyor? Hep benimle uyusun, başkasını sevmesin. 10...

Sayfayı Paylaş