gebe
  1. ozlem.g

ozlem.g Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    44
    Ödül Puanları:
    18

antalya da dogum yapanlar

Konu, 'Gebelik' kısmında ozlem.g tarafından paylaşıldı.

antalya da dogum yapanlar, hangi hastanede doğum yaptınız ve tecrubeleriniz nelerdir?

2. ozlem.g

ozlem.g Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    44
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaşlar antalya da doğum yapıcam ve kararsız kaldım. yardım lütfen..

Asena_Sule bunu beğendi.
  3. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    antalkyanın neresinde doğum yapacaskın merkez ve özel hast düşünüyorsan vitali kadın doğum hast nesinde yapabilirsim

antalya da dogum yapanlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Antalya

Antalya

antalyada nişan mekanları antalya nişan mekanları ANTALYA GENEL BİLGİLER Yüzölçümü: 20.815 km² Nüfus: 1.132.211 (1990) İl Trafik No: 07 Antalya sahip olduğu arkeolojik ve doğal güzellikler sayesinde "Türk Rivierası" adını almıştır. Deniz, güneş, tarih ve doğanın sihirli bir uyum içinde bütünleştiği Antalya, Akdeniz'in en güzel ve temiz kıyılarına sahiptir. 630 km....
  2. Antalya 'da gezilecek yerler

Antalya 'da gezilecek yerler

antalyada gezilecek yerler antalyada gezilecek görülecek yerler antalya nereler gezilir antalya görülecek Antalya bir dünya şehri...Giderseniz mutlaka görmeniz gereken yerleri yazımızda bulacaksınız... Antalya'da Gezilecek Yerler Kaleiçi’nden kalkan kiralık teknelere binerseniz, Antalya falezleri ile Düden şelalesinin denize dökülüşünü doya doya...
  3. ANTALYA DA çocuk diş pedodontist  arıyommmm

ANTALYA DA çocuk diş pedodontist arıyommmm

antalya pedodontist pedodontist antalya cocuk dişcisi pedodonti pedodonti arkadaşlar oğlumun üst dişleri çürümeye başladı burası küçük bi yer normal diş hekimine götürdüm ve biberon çürüğü olduğunu söyledi ve yapılcak bişey yok dedi internette araştırdım ve tedavi edilebilirmiş ki edilmezse ilerde ağrı yaparmış onun için bi de çocuk pedodontislere göstermek istiyom ama bana en yakın...
  4. dogum yapanlar hangi hastaneyi seçtiler acaba?

dogum yapanlar hangi hastaneyi seçtiler acaba?

arkadaşlar dogum için hangı hastaneye gittiniz? ve nasıldı? memmun kaldınızmı? dogumdan sonra bebegi hemen veriyorlar mı?
  5. 2014 de konyada dogum yapanlar

2014 de konyada dogum yapanlar

Kizlar 31 haftalik hamileyim ve yeniden doktor arayisina girdim tavsiye edebileceginiz doktor varmi ve dogum yapanlar dogum ucretleri hakkinda bilgi verebilirlermi :ehi:

Sayfayı Paylaş