gebe
  1. TÜLSÜ35

TÜLSÜ35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

antalya eglencesi böyle oluyormuş

Konu, 'Şehir Eğlence Mekanları' kısmında TÜLSÜ35 tarafından paylaşıldı.

antalya eğlence yerleri antalya eğlence mekanları antalyada mekanları antalyada yerleri gece Antalya'daki eğlence merkezlerinin bir bir kapılarını açmasıyla gece hayatı renklendi. Antalya Kent Merkezi ve Kemer'de faaliyet gösteren eğlence merkezleri müşterilerine unutamayacakları bir gece yaşatmak için adeta birbirleriyle yarışıyorlar. Eğlence merkezlerinde en büyük ilgiyi, renkli kostümleri ve etkileyici danslarıyla dansçı kızlar çekiyor. [​IMG]
    Kemer ilçesindeki Club İnferno, dün gece düzenlediği partiyle kapılarını müşterilerine açtı.

antalya eglencesi böyle oluyormuş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Antalya

Antalya

antalyada nişan mekanları antalya nişan mekanları ANTALYA GENEL BİLGİLER Yüzölçümü: 20.815 km² Nüfus: 1.132.211 (1990) İl Trafik No: 07 Antalya sahip olduğu arkeolojik ve doğal güzellikler sayesinde "Türk Rivierası" adını almıştır. Deniz, güneş, tarih ve doğanın sihirli bir uyum içinde bütünleştiği Antalya, Akdeniz'in en güzel ve temiz kıyılarına sahiptir. 630 km....
  2. yaşlılık böyle oluyor

yaşlılık böyle oluyor

YAŞLI BİR ÇİFT, EVLİLİKLERİNİN altın yılını kutluyordu. Kahvaltı yaparken, kadın şöyle düşündü: “Elli yıl boyunca hep kocamı düşündüm ve ekmeğin kabuklu bölümünü ona verdim. Hiç olmazsa bugün bu tadı ben tatmak istiyorum.” Kadın bu düşünceyle ekmeğin kabuklu bölümüne yağ sürüp, öteki kısmını kocasına verdi. Düşündüğünün tersine, kocası bu durumdan çok mutlu oldu, karısının elini öptü ve şöyle...

Sayfayı Paylaş