gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Antalya Gazipaşa İlçesi ve Resimleri

Konu, 'Akdeniz Bölgesi' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

antalya gazipaşa resimleri antalya gazipaşa ilçesi ilçesi resimleri Antalya'ya 180 km. mesafedeki Gazipaşa, 10 km. uzunluğundaki kumsalı, orman kaplı alanları, turkuaz mavisi koyları, doğal güzellikleriyle şirin bir ilçedir. İskele, Koru ve Kahyalar plajlarının bulunduğu kumsallar, Caretta Caretta kaplumbağalarının önemli bir üreme merkezidir. Bugüne kadar bakir kalmış Gazipaşa, konaklama, dinlenme tesisleri, tarih ve doğa güzellikleri, yapımı süren havaalanı ve yat limanı ile gözde bir turizm merkezi olma yolunda ilerlemektedir. [​IMG][​IMG]

Antalya Gazipaşa İlçesi ve Resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aqualand ve Dolphinland  Antalya

Aqualand ve Dolphinland Antalya

aqualand antalya antalya aqualand fiyat fiyatları fiyatları 2010 Aqualand ve Dolphinland Antalya Beach Park içinde yer alan Aqualand ve Dolphinland 48 dönüm arazi üzerine kurulu. Antalya'nın en büyük su kaydıraklarına sahip olan Aqualand'da 14 kaydırak, jakuzi bar ve dalga havuzu bulunuyor. Yemyeşil bir bahçeye de sahip olan mekanda, havuzda...
  2. Antalya Resimleri

Antalya Resimleri

antalya resimleri antalyadan görüntüler antalya fotoları resımlerı Akdeniz'in incisi Antalya'dan resimler
  3. Aydıntepe ilçesi Tanıtım ve Bilgiler

Aydıntepe ilçesi Tanıtım ve Bilgiler

AYDINTEPE İLÇESİNİN TARİHİ Mevcut kaynaklara göre İlçenin yerleşim merkezi olarak kuruluşu Bayburt kadar eskidir. Aydıntepe İlçesinin bulunduğu bölge tarihin çeşitli dönemlerinde bir çok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Yörenin bilinen en eski sakinleri Haldilerdir. Hitit kaynaklarında Bayburttan Dukamma adi ile bahsedilmiş olması M.Ö.3000-2500 yılları arasında Aydıntepe ve çevresinin...
  4. Adıyaman Gerger İlçesi Bilgiler ve Tanıtımı

Adıyaman Gerger İlçesi Bilgiler ve Tanıtımı

gerger ilçesi adıyaman gerger ilçesi adıyaman nüfusu gergerin tarihi ilçe tarım Adıyaman ilçelerinden olan Gerger hakkında tüm bilgiler tarihçesi merak ettikleriniz ilçenin genel özellikleri:) TARİHÇESİ İlçenin tarihi; İlin genel tarihine uygun bir karakter taşımakla birlikte coğrafi olarak dağlık bir alanda yer alması ve ulaşım zorlukları nedeniyle bazı farklılıklar gösterir. Bazı...
  5. Antalya -Manavgat  Tanıtım Resimleri

Antalya -Manavgat Tanıtım Resimleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş