gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Antalya Resimleri

Konu, 'Adım adım Türkiye' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

antalya resimleri antalyadan görüntüler antalya fotoları resımlerı Akdeniz'in incisi Antalya'dan resimler

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    güzel şehir yaa :D

3. @Kendi@

@Kendi@ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
Antalya Resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Antalya yemekleri

Antalya yemekleri

antalya yemekleri antalyanın yemekleri antalyanın meşhur ünlü yöresel Antalya'nın turistik olarak dünyada tanınıyor olmasına rağmen yöresel yemeklerinin yurtiçinde dahi bilinmiyor olması düşündürücü... Turunçgiller, muz, susam, yer fıstığı, soya, domates ,salatalık, biber, taze fasulye, kabak, patlıcan, zeytin Antalya tarımında yer bulur. Sıcak iklim sebebiyle sebze ağırlıklı bir mutfak göze...
  2. Antalya

Antalya

antalyada nişan mekanları antalya nişan mekanları ANTALYA GENEL BİLGİLER Yüzölçümü: 20.815 km² Nüfus: 1.132.211 (1990) İl Trafik No: 07 Antalya sahip olduğu arkeolojik ve doğal güzellikler sayesinde "Türk Rivierası" adını almıştır. Deniz, güneş, tarih ve doğanın sihirli bir uyum içinde bütünleştiği Antalya, Akdeniz'in en güzel ve temiz kıyılarına sahiptir. 630 km....
  3. Antalya Şelaleleri

Antalya Şelaleleri

antalya şelaleri antalyanın ırmakları antalyada kaç tane şelale var antalyadaki şelaleler antalyada kaç şelale var Antalya'nın doğal güzelliklerden biri de Torosların güneyindeki kaynaklardan çıkan akarsuların, geçtikleri yerlerde veya denize dökülürken oluşturdukları inanılmaz çağlayanlar. Antalya'nın 39 m yüksekliğindeki dik traverten falezinden denize düşen Düden Suyu,...
  4. Antalya Gazipaşa İlçesi ve Resimleri

Antalya Gazipaşa İlçesi ve Resimleri

antalya gazipaşa resimleri antalya gazipaşa ilçesi ilçesi resimleri Antalya'ya 180 km. mesafedeki Gazipaşa, 10 km. uzunluğundaki kumsalı, orman kaplı alanları, turkuaz mavisi koyları, doğal güzellikleriyle şirin bir ilçedir. İskele, Koru ve Kahyalar plajlarının bulunduğu kumsallar, Caretta Caretta kaplumbağalarının önemli bir üreme merkezidir. Bugüne kadar bakir kalmış Gazipaşa, konaklama,...
  5. Antalya -Manavgat  Tanıtım Resimleri

Antalya -Manavgat Tanıtım Resimleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş