gebe
  1. Mmavish

Mmavish Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Antalyada infertilite alaninda uzman doktor tavsiyesi olanlar...

Konu, 'Kadınlar' kısmında Mmavish tarafından paylaşıldı.

Kamu hastanesi veya özel farketmez infertilite tedavisinde memnun oldugunuz,tavsiye edeceginiz isimlere ihtiyacim var hanımlar.

Antalyada infertilite alaninda uzman doktor tavsiyesi olanlar... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yeni anne olanlara uzman tavsiyesi!

yeni anne olanlara uzman tavsiyesi!

Hastaneden taburcu olurken… • Hastaneden taburcu olurken K vitamini ve Hepatit B aşısının yapılıp yapılmadığını, tarama testlerinin alınıp alınmadığını ve kan gurubunu doktorunuza mutlaka sorun. Bebeğinizi emzirirken… • Bebeğinizi ilk 6 ay mutlaka anne sütüyle besleyin. • Bebeğinizi emzirmeden önce mutlaka ellerinizi yıkayın. • Bebeğinizi günde ortalama 8 kez emzirin. Geceleri de 2–3 kez...
  2. Kadın da İNFERTİLİTE (kısırlık) olanlar buraya yazalım

Kadın da İNFERTİLİTE (kısırlık) olanlar buraya yazalım

Sevgili meleklerim annemin çok yakın bir komşusuyla görüştüm ve doktora gitmiş kendisine infertilite(kısırlık)teşhisi konmuş!!!Çok üzülüyordu ve bana sorduğu soru sizin siteniz de de varmı böyle rahatsızlığı olan diye.Varsa belki brişeyler paylaşmışlardır bende aralarına katılırım dedi.Bende yok ama neden olamsın dedim.Ve bu durumda olan meleklerimiz için bir paylaşım yeri açtım. Hepimiz...
  3. Anadolu yakası doktor tavsiyesi

Anadolu yakası doktor tavsiyesi

Gebelikte doktor kontrolleri Gebelikte doktor seçimi Merhaba arkadaşlar; Hamilelik sürecinde doktor seçimi çok önemli sizin gidip memnun kaldığınız doktor bilgilerinide paylaşalım ben kozyatagı central hospıtal hastanesinde doktor başak sel ile doğumumu gerçekleştirdim ve okadar çok memnun kaldımkı onun sabrı güleryüzü ve en öenmlisi sakinliği bana çok iyi geldi Sezeryan da ise...
  4. mama sandalyesi tavsiyesi olanlar ????

mama sandalyesi tavsiyesi olanlar ????

Kızlar bebeğime mama yedireceğim zaman şu aralar sandalyemiz yok ve inanılmaz zorluk çekiyoruz. Öyle bir hareketli bebeğim var ki kahvaltı yada yemek sonrası mutfağı temizlemek artık bana işkence geliyor. E maddi durumlarda herkes gibi üç aşağı beş yukarı kırk kanaat geçiniyoruz desem yeridir. Şimdi bir bebek mama sandalyesi alacağım ama kullanışlı olsun istiyorum. Aldığımda başka alma...
  5. Doktor Tavsiyesi

Doktor Tavsiyesi

Merhabalar arkadaşlar Antalya da kadın doğum için Kevser Ceylan hanıma giden veya bilgisi olan var mı? İsmini sürekli duyuyorum ve benimde bir doktorda karar vermem gerekiyor çünkü ailemizin neşesi yolda :).... Bilgisi olanlar benimle paylaşırsa çok mutlu olurum .

Sayfayı Paylaş