gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Antalya'da yangınlar durmak bilmiyor

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Antalya'nın Manavgat ve Serik ilçeleri arasındaki bölgede orman yangınları devam ediyor. Yangına gece boyunca müdahale edilirken sabah tekrar poyraz kendini gösterdi. Orman Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Kurtulmuşlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, yangının; Sağırin, Çardak, Taşağıl, Karabük ve Akbaş bölgelerinde devam ettiğini, yangına gece boyunca müdahale edildiğini bildirdi.
    Sabaha kadar süren çalışmalarda, bölgede dozerlerle yolların açıldığını ve buralara arazözler yerleştirildiğini anlatan Kurtulmuşlu, ulaşılamayan yerlere de helikopterlerle müdahale edileceğini kaydetti.

Kurtulmuşlu, ''Dün gece hava lehimizeydi ancak sabah tekrar poyraz kendini gösterdi. Buna karşın, yangını bugün tamamıyla kontrol altına alırız'' dedi.

Yangın için 20 ilden takviye geldiğini belirten Kurtulmuşlu, yangına, 200 arazöz, 50 tanker, 50 iş makinesi, 30 yer ekibi ve 2 binin üzerinde personelle müdahale edildiğini söyledi.

haber7

Antalya'da yangınlar durmak bilmiyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Durmak

Durmak

Hareket halinde iken ya da yürürken bir yerde durmak özel işlere eğilmeye, işlerin durgunluğuna ve hastalıktan şifaya delalet eder.
  2. bilmiyorum...

bilmiyorum...

size esiniz,bundan boyle sen kendi hayatini ben kendi hayatimi yasiyim,biktim artik senden ,,derse ne yaparsiniz....
  3. bilmiyorum

bilmiyorum

Ya. Bu uygulama ne işe yarıyor???
  4. bilmiyorum

bilmiyorum

bu nasil istir bilmiyorum tum terslikler bende sorularima cevap alamiyorum yayinlanmiyor bile benim durumum cok ilginc ben temmuzun 4 de adet oldum ve suan yine adetim ilginc olan taraf ise adet olmadan 10 gun oncesinde kasik agrilarim basladi rahmim disari cikacak gibi baski yapmaya basladi migde bulantim ve atesim surekli yuksekti doktora gittim hamile olabilirsin dedi ancak adet oldum ve...

Sayfayı Paylaş