gebe
  1. düğün kızı

düğün kızı Forum Okuru

antalyadaki en iyi balayı otelleri

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında düğün kızı tarafından paylaşıldı.

selam melekler 14 şubatta nişanlımla evleniyoruz balayız için antalyayı düşünüyoruz bana antalyadaki en iyi balayı otelleri hakkında önerilerde bulunurmusunuz. eğer sizin daha önce balayı yada tatil için gittiğiniz ve çok beğendiğiniz antalya otelleri varsa onlarıda yazarak sizin tecrübelerinizden faydalanmak istiyorum

antalyadaki en iyi balayı otelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Antalya Otelleri

Antalya Otelleri

Alatimya Vıllage Resimleri Otel Bilgileri: Otel Alatimya Village'de 336 toplam odalı, 950 toplam yatak, 145 standart odalı, 24 iki odalı aile odası, 167 bir odalı aile odası bulunmaktadır. Ayrıca deniz, bahçe, dağ manzarası da vardır. Alatimya Village Otelin odalarında direk telefon, minibar, kasa, uydu tv, klima, duş, wc, saç kurutma makinası, banyoda telefon mevcuttur. Alatimya...
  2. En İyi Türk Otel

En İyi Türk Otel

beyaz yunus faralya butik otel beyaz yunus faralya En iyilerde 2 Türk otel İngiliz Guardian gazetesi, "En iyi deniz manzaralı" ve En iyi aile plajlı" otelleri derledi. 10'ar otellik listelerde Ölüdeniz ve Gökova'dan da birer otel yer alıyor.. Ölüdeniz'deki Beyaz Yunus Faralya butik otel, eşsiz manzarası ile listeye girmeyi başardı. İngiliz Guardian gazetesi,...
  3. Dünya'nın En İyi 5 Oteli

Dünya'nın En İyi 5 Oteli

dünyanın en pahalı oteli dubai Çok seyahat eden ve lüks otellerde konaklamayı tercih edenlerin oylarıyla belirlenen `Dünyanın En İyi Otelleri` arasında, 7 yıldızlı Burj El Arab`ın yanı sıra Endonezya, Güney Afrika ve Bora Bora Adaları`nın görkemli mekanları bulunuyor. Conde Nast Traveller dergisi okurları, değerlendirmelerini otellerin konumu, odaları, servisleri, yemekleri ve sağladıkları...
  4. Mardan Palace - Antalya [ Avrupa'nın En Lüks ve En Pahalı Oteli ]

Mardan Palace - Antalya [ Avrupa'nın En Lüks ve En Pahalı Oteli ]

mardan palace Arkadaşlar şimdi size bir otel tanıtımı yapmak istiyorum ama ben otelin ilk resimlerini gördüğümde böyle bir otelin Türkiye'de bulunduğuna inanamadım inanılmaz güzel ve lüks bir otel.Tamamen Avrupai bir görünümünde ve her türlü konfor düşünülmüş Resimler bile beni cezbetti eminim sizde birazdan vereceğim resimlere baktığınızda aynı kanıda olacaksınız büyüleyici bir atmosferi var...
  5. Türkiyenin En iyi otelleri

Türkiyenin En iyi otelleri

2013 yılının hemen başında yani kurban bayramında da olabilir ama tatile gideceğim. Gittiğiniz ve bana tavsiye edebileceğiniz güzel olteller arıyorum kızlar bana tavsiye edin lütfen. Otel arıyorum yaşasın tatil şimdiden heyecana girdim iyimi :)

Sayfayı Paylaş