gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

antartika kıtasındaki ülkeler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

çok ihtiyacım lütfennnnnn

antartika kıtasındaki ülkeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tatil Rehberi / Antartika Yarımadası

Tatil Rehberi / Antartika Yarımadası

Penguen yuvaları, Minke balinaları, leopar ayı balıkları, eşsiz bir vahşi yaşam, tarihi araştırma merkezleri, uzman bir ekip, beyaz kıtada yürüyüşler, muazzam bir teknik donanım, buzullar, kristal mavilikteki deniz ve hayatta bir kez yaşanacak bir deneyim. Seyahat Arjantin’in Ushuia Liman kentinde başlıyor. Gemiye binmeden önce Martial dağlarının tepeden baktığı bu ön liman kentinde keşif...
  2. Muhtesem görünümlü Antartika resimleri...

Muhtesem görünümlü Antartika resimleri...

antartika resimleri antartika yemekleri antartıka fotoğrafları Meleklerim hem muhtesem hemde gizemli bir havasi vardir benim icin antartikanin :D heleki bu resimlerden sonra eminim sizde öyle hissedeceksiniz :) buyrun :) Muhtesemler degilmi ??? :):):)
  3. Antartika kıtasındaki ülkeler hangileridir

Antartika kıtasındaki ülkeler hangileridir

Ablalarım selam ben hakan, bana antartika kısatındaki ülkelerin tam olarak listesi lazım bunu bana bulun lütfen.
  4. Antartika kıtası

Antartika kıtası

antartika kıtası ülkeleri bayrağı antartika kıtası hakkında genel bilgiler burda melekler antartika kıtası ve tüm bilgileri coğrafyası merak ettiğiniz herşeyi sizlere sunuyoruz melekler işte muhteşem görünümlü antartika Antarktika, Güney Yarımküre'nin en güneyinde bulunan ve Güney Kutbu'nu içeren kıtadır. Afrika ve Okyanusya'nın güneyinde olan ve içinde ülke bulunmayan tek kıta....
  5. Bana acilen İstiklal Marşının On Kıtası lazım

Bana acilen İstiklal Marşının On Kıtası lazım

Merhaba sizden İstiklal Marşının On Kıtasını yazmanızı rica ediyorum çok acil olarak bunu oğluma ezberletmem lazım ben biliyorum ama malumunuz okul hayatı biteli çok oldu insan ister istemez kıtaları karıştırabiliyor oğlum doğrusunu ezberlesin diye sizden İstiklal Marşının On Kıtasını istiyorum.

Sayfayı Paylaş