gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Anti HBS Testi Pozitif Olması Ne Anlama Gelir?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

lütfen yardımcı olurmusunuz :( Anti HBS Testi Pozitif Olması Ne Anlama Gelir?

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba sevgili misafir,
    Anti HBs genel olarak ELİSA yöntemiyle yapılan bir testdir. Anti HBS pozitifliği hepatit B' ye karşı bağışıklık bulunduğunu gösterir.Bunun anlamı Hepatit B ye karşı korunuyor olmaktır.Asla bir hastalık göstergesi değildir.
    Anti HBS pozitifliği hepatit B aşısı ile veya virüsü alarak yani hastalık geçirerek oluşmuş olabilir. Bunun anlaşılması için ise Anti HBc Ig G testi bakılabilir. Anti HBc Ig G pozitif olması virüsü alarak hastalık sonrası bağışıklık olduğunu gösterir.

Anti HBS Testi Pozitif Olması Ne Anlama Gelir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tasavvuf ne anlama gelir?

tasavvuf ne anlama gelir?

tasavvuf ne tasavvuf ne anlama gelir anlamı anlamı nedir tasavvufun Sufî tâifesinin efendisi Cüneyd, buyurdular ki: «-Tasavvuf, Hakk’ın seni sende öldürmesi ve kendisiyle diriltmesidir.» Muhammed Bin Ali El-Kassab tasavvufu: «- Keremli zamanda, keremli insanlardan, keremli topluluklar içinde beliren keremli ahlâk...» diye beyan etmiştir. Cüneyd’e tasavvuf nedir, diye sorulduğunda: «-...
  2. Rüyada Deprem Olması Ne Anlama Gelir ?

Rüyada Deprem Olması Ne Anlama Gelir ?

Rüyada Deprem Olması ne demek Rüyada Deprem Olması ne anlama gelir Rüya tabircilerinin yaptığı rüyada deprem olması ile ilgili tabir şöyle melekler... Rüyada deprem görmek hayra yorulmaz. Para ve mal kaybına ve sıkıntıya yorulur. Rüyada deprem, herşeyin aniden değişeceğini haber verir. Rüyada deprem görmek; iş yaşamınızda bir takım sorunlar veya dünyada savaş olacağına işaret eder. Rüyada...
  3. orkide vermek ne anlama gelir

orkide vermek ne anlama gelir

Çiçeklerin dilinde orkide ne anlama gelir melekler ? Yani ben orkide alsam karşımda ki bana ne demiş oluyor :)
  4. AMH (Anti Müllerian Hormon) Testi Nedir? Ne İçin Yaptırılır?

AMH (Anti Müllerian Hormon) Testi Nedir? Ne İçin Yaptırılır?

amh testi, amh testi nedir, amh testi nasıl yapılıyor AMH TESTİ VE DEĞERLENDİRİLMESİ AMH (anti-müllerian hormon) kadın ve erkek vücudunda bulunan glikoprotein yapısında bir maddedir. Transforming growth β (TGF-β) ailesinin bir üyesidir. Çeşitli fonksiyonları olmasına rağmen başlıca fonksiyonu cinsiyet farklılaşmasıdır. İsmi de zaten buradan gelmektedir. "Anti-müllerian"...
  5. Bu testin anlamı nedir??yardımm

Bu testin anlamı nedir??yardımm

İyi akşamlar .24 yaşındayım cinsiyetim erkek .kasığımda ve organımda küçük yaralar çıktı. Sürekli akıntım var .BU şüpheyle ürolojiye gittim dirseğimden kan alındı niye alındı onuda bilmiyorum. Benim neyim var test sonucumu yorumlarmısınız ? Anti hiv sonuç 0.300 referans aralığı. 0-0.9 diğer snc 0-0.9 HBsag 0.500 referans aralığı 0-0.9. diğer snc 0-0.9

Sayfayı Paylaş