gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Anti Uyur gezer Oyunu

Konu, 'Beceri Oyunları' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Uyurgezelerle dolu bölümleri z ve x tuşlarını kullanarak yok edin yön tuşları ile de ilerleyin.:)Hoş bir oyun deneyin.... Anti Uyur gezer oyunu, oyun,mega man,beceri oyunu oyna

*
    *
    *
    *
    *
    :amigo:

Anti Uyur gezer Oyunu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. uyurken seyrettim

uyurken seyrettim

Seni uyurken seyretmek, nefes alışını duymak için sessizce odana girdim. Gözlerin kapalı, huzur içindesin. Saçının bukleleri melek yüzünü çevreliyor. Birkaç dakika önce içimin sıkıldığını fark ettim. Dikkatimi işime veremedim ve bu yüzden sessizce seninle konuşmak üzere odana geldim. Bu sabah yavaş giyindiğin için sabırsızlanıp, sana söylendim. Saçını tararken “acıyor” dediğinde sana kızgın...
  2. Uyurken konuşurmusunuz

Uyurken konuşurmusunuz

Bekar evlerini bilen bilir her zaman kalabalıktır çoğu zamanda bir kanepede 2 kişi yatılır ben gece uyumuşum yanımda uyuyan sabah anlatıyor ben: bugs bunyy bugs bunny arkdaşım: ne dion lan b:yok yok cin ali cin ali Alm manyakmısın besmele çek yat lan B:doğru çekimde post makinası soğumasın benimle aynı kaderi paylaşan kader mahkumları varmı ???????????????? benim gibi...
  3. Zara - Söylenir Gezersin

Zara - Söylenir Gezersin

Söylenir gezersin de Yaban ellerde diyar ellerde Bağdat diyarına da Vardın mı durnam vardın mı durnam Medine şehrinde fadime anayı Efendim naslı sunayı Makamı boylarıda Gördün mü durnam gördün mü durnam Medet dergahında da gülüm var Yar yar efendim Gülüm var yar yar O dergaha da yüzlerin Sürdün mü durnam sürdün mü durnam Tılsım erenleri dost elinden Kırkların narına durdun mu durnam Ah yar...
  4. Karacaoğlan - Deli Gönül Gezer Gezer Gelirsin

Karacaoğlan - Deli Gönül Gezer Gezer Gelirsin

Deli gönül gezer gezer gelirsin Arı gibi her çiçekten alırsın Nerde güzel görsen orda kalırsın Ben senin derdini çekemem gönül Santur mu istersin saz mı istersin Ördek mi istersin kaz mı istersin Tomurcuk memeli kız mı istersin Ben senin derdini çekemem gönül Çıkıp yücelere bakmak istersin Coşkun sular gibi akmak istersin Her güzelle yatıp kalkmak istersin Ben senin derdini çekemem gönül...
  5. Uyurken Güzelleşebilirsiniz

Uyurken Güzelleşebilirsiniz

cilt bakımı cilt güzelliği Gece uykuya daldığınızda alacağınız ufak tefek bazı önlemlerle cilt bakımınızın devam edeceğini biliyor musunuz melekler ? İşte uyurken güzelleşmenin tüyoları :tik: Siz uyurken cildiniz kendini yeniler. Bu nedenle yatmadan önce uyguluyacağınız ürünlerin cilde nüfuz etmesi çok daha kolay olur. İşte uyurken güzelleşmek için yapmanız gerekenler CİLDİNİZİ...

Sayfayı Paylaş