gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

antibiyotik yerine çocuğunuza evde tedavi olarak ne yapıyorsunuz?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaa sevgili anneler. Ben mümkün mertebe çocuğuna ilaç vermeyenlerdenim, bu durumdan hiç hoşlanmıyorum.Hastalandığında antibiyotik yerine siz çocuklarınıza ne veriyorsunuz ? Antibiyotiğe alternatifiniz evde ne oluyor ?

antibiyotik yerine çocuğunuza evde tedavi olarak ne yapıyorsunuz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çocuklar neden tırnaklarını yer?

çocuklar neden tırnaklarını yer?

çocuklar neden tırnak yer çocuk neden tırnak yer bebekler terler çocuklar terler bebeklerin başı Uzmanlar, tırnak yemenin çocuğun yaşamında hangi dönemde ortaya çıkmış olursa olsun kesinlikle bir uyum ve davranış bozukluğu olarak kabul edilmesi ve mutlaka altında yatan sebeplerin tespit edilerek ortadan kaldırılması gerektiğini ifade etti. Sebepleri araştırılmalı Üzüntü, gerilim, kaygı, öfke,...
  2. çocuktur ne yapsa yeridir

çocuktur ne yapsa yeridir

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Çocuk Neden Tırnağını Yer?

Çocuk Neden Tırnağını Yer?

Çocuklar neden tırnak yer sebepleri araştırılmalıdır Meleklerim.. gerci bu sadece cocuklara mahsus birsey degil, yetiskenlerin bile tiryakisi oldugu bir tik'mi yoksa hastalikli desem :S:S Uzmanlar, tırnak yemenin çocuğun yaşamında hangi dönemde ortaya çıkmış olursa olsun kesinlikle bir uyum ve davranış bozukluğu olarak kabul edilmesi ve mutlaka altında yatan sebeplerin tespit edilerek...
  4. Çocuk neden tırnak yer?

Çocuk neden tırnak yer?

burun karıştırma alışkanlığı burun karıştırma sebepleri çocuklarda insanlar neden tırnak yer nedenleri Anne – babalara, uzun süren tırnak yeme davranışıyla karşılaştıklarında, bunun altında yatan psikolojik faktörlerin neler olabileceğini öğrenmek ve gerekli önlemleri alabilmek için bir psikologdan yardım almanızı öneriyorum meleklerim. ÇOCUK NEDEN TIRNAK YER? Çocuklar merak,can...
  5. Ev kaplumbağası ne yer ?

Ev kaplumbağası ne yer ?

Kızlar tatildeydim ve evimdeki kaplubağaya yem vermeyi unuttum. Evdede yem yok acaba ev kaplumbağaları ne yer, nasıl beslenirler ? Şimdi ben marul yada ne bilim yeşillik vs versem yer mi bilginiz varmı lütfen çabuk olun kaplumbağam ölmesin yaaaa :S

Sayfayı Paylaş