gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Antibiyotik Yerine Şalgam Suyu İçin!

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

şalgam suyunun faydaları, gribe doğal çözüm, gribe iyi gelen içecekler Milli içecek kültürümüzün başında gelen isimlerden şalgam suyunun birçok faydası olduğu bilinmektedir. Özellikle gribe ve soğuk algınlığı için doğal çözüm arayanlar şalgam suyunu tüketebilirler. Yalnız yüksek tansiyon hastalarının şalgamın içinde bulunan tuzdan dolayı içmeleri konusunda dikkatli olmalarının altını çizerek sizlere şalgam suyunun detaylı şekilde faydalarını sunuyoruz.

salgam.jpg

TİTAN bunu beğendi.
  2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Çok bayılmazdım ama kış diye midir nedir canım çekiyor, iki akşamdır yemekle birlikte buz gibi içiyorum hoşuma gitmeye başladı :D:D

MaWiM bunu beğendi.
Antibiyotik Yerine Şalgam Suyu İçin! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şalgam

Şalgam

Kaba saba, boşboğaz bir köylü kadınına, üzüntü ve kedere ya da görüşüp konuşmaya delalet eder.Rüyada şalgam görmek, tüm sıkıntıları içinize attığınıza, çevrenizdeki insanlardan yardım istemelisiniz demektir. Rüyada şalgam görmek, tüm sıkıntıları içinize attığınıza, çevrenizdeki insanlardan yardım istemelisiniz demektir. Paradır.Salgam görmek ibni Sirine göre, hüzün ve kederle tabir olunur....
  2. şalgam

şalgam

(Brassica rapa var / Brassica napus / Turnip / Navet) Turgiller familyasindan, toprak altinda siskin bir yumru yapan, topaç biçiminde etli ve tatli yumrusu iki yillik bir bitkidir. Yapraklari parçali ve tüylü, çiçekleri saridir. Yurdumuzda yuvarlak ve kökü basik olanlar makbuldür. Terkibinde B vitamini ve madeni maddeler vardir. Kullanildigi yerler: Idrar söktürür. Romatizma ve nikriste...
  3. şalgam

şalgam

(Brassica rapa var / Brassica napus / Turnip / Navet) Turgiller familyasindan, toprak altinda siskin bir yumru yapan, topaç biçiminde etli ve tatli yumrusu iki yillik bir bitkidir. Yapraklari parçali ve tüylü, çiçekleri saridir. Yurdumuzda yuvarlak ve kökü basik olanlar makbuldür. Terkibinde B vitamini ve madeni maddeler vardir. Kullanildigi yerler: Idrar söktürür. Romatizma ve nikriste...
  4. Soğuk algınlığına karşı şalgam için!

Soğuk algınlığına karşı şalgam için!

Şalgamın, yapılan seri üretimler sonucu ülke genelinde tüketimi hızla yaygınlaşırken, vücudu hastalıklara karşı koruyucu etkisinin olması, şeker ve kolesterol yapıcı maddeler bulunmaması da herkesin rahatlıkla içebilmesine imkan sağlıyor. Doç. Dr. Barlas Aydoğan, şu günlerde, grip başta olmak üzere soğuk algınlığı hastalıklarının arttığını, şalgamın ise vitamin yönünden zengin olması...
  5. Gribe Karşı Bol Bol Şalgam Suyu İçin!

Gribe Karşı Bol Bol Şalgam Suyu İçin!

şalgam suyunun yararları, şalgam suyunun faydaları, şalgam suyu Sevgili melekler, havaların doğuması ve kışın kendini hissettirmeye başlamasıyla birlikte grip vakalarında da artış görülmeye başlandı. Kapalı ve kalabalık ortamlarda aynı havanın solunması ve havalandırmaların yeterince çalışmaması gibi durumlarda grip ve soğukalgınlığı gibi hastalıklar da çabuk yayılır. İşte bu hastalıklara...

Sayfayı Paylaş