gebe
  1. lazyasli

lazyasli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Antioksidan Oranı Yüksek Kahve!

Konu, 'Herşeyin başı sağlık !' kısmında lazyasli tarafından paylaşıldı.

Nescafe bu aralar yeni çıkardığı ürünleriyle dikkatimi çekti. Nescafe Greenblend, Nescafe Lif aktif, Nescafe Vita-lif olarak 3 farklı ürün çıkarmışlar. Özellikle Nescafe Greenblend'in yeşil çaydan daha fazla antioksidan içerdiğini öğrendim, şaşırdım açıkçası yeşil çaya oranla daha fazla içermesi ilgimi çekti denemeye başladım tadı da çok güzel. Diğer ürünlerini daha denemedim ama Greenblend'i tavsiye ederim ;)

2. berennaz

berennaz Forum Okuru

denemekte fayda var canım

3. ezgikuloglu

ezgikuloglu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aa bunu ben de deniyorum çok güzel gerçekten vita lift'i içiyorum ben o da sindirime çok iyi geliyor :)

Antioksidan Oranı Yüksek Kahve! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ..antioksidan...

..antioksidan...

Vücut hücreleri tarafından üretildiği gibi, gıdalarla da alınan bir grup kimyasal maddedir. Gıdalarla alınan en önemli antioksidanlar, betakaroten, E ve C vitaminleridir.
  2. Antioksidan nedir?

Antioksidan nedir?

Vücut hücreleri tarafından üretildiği gibi, gıdalarla da alınan bir grup kimyasal maddedir. Gıdalarla alınan en önemli antioksidanlar, betakaroten, E ve C vitaminleridir.
  3. 2008 de öss de başarı oranı yüksek 50 okul

2008 de öss de başarı oranı yüksek 50 okul

2008 öss okul başarıları anadolu liselerinin öss başarıları 2008 en başarılı anadolu liseleri 2009 lise galatasaray lisesi 2009 başarısı 2008-ÖSS’de başarılarıyla öne çıkan ortaöğretim kurumları belli oldu. ÖSYM tarafından hazırlanan “Ortaöğretim Kurumlarına Göre 2008 Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sistemi Sonuçları Kitabı”na göre, 2008’de en başarılı ilk 50 lise arasında çoğunlukla devlet...
  4. Antioksidan nedir

Antioksidan nedir

antioksidan nedir, ne demek, ne demektir, ne işe yarar, nelerde var, nelerde bulunur, buyrun öğrenelim arkadaşlar Yazılı ve görsel basında, belsenme - diyet haberlerinde sık sık duyuyoruz "antioksidan" kelimesini Melek'lerim. Peki nedir bu antioksidan ve nelerde bulunur, biliyor musunuz? O halde gelin bilgi edinin Melek'lerim:A Antioksidan Nedir? Kimyasal bir maddedir....
  5. Almanya'da ki Türk Üzümlerinde Yüksek Oranda Kimyasal İlaç Bulundu !

Almanya'da ki Türk Üzümlerinde Yüksek Oranda Kimyasal İlaç Bulundu !

türk üzümleri sağlık haberi Sevgili melekler, yaz aylarının en sevilen meyvelerinin başında gelen üzümün faydaları herkesçe malum. Ülkemizde yetiştirilen pek çok çeşit üzüm de ihracat yoluyla pek çok ülkeye gönderiliyor. Özellikle Türk nüfusun çok olduğu Almanya'ya da gönderilen Tük üzümleri ne yazık ki fazla kimyasallı bulundu. işte haberin detayları... Greenpeace'in iddiasına göre,...

Sayfayı Paylaş