gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Antrenörlük eğitimi bölümü

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

selam millet sizden Antrenörlük eğitimi bölümü hakkında bilgi istiyorum. şimdiden bilgiler için tşk ederim.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Antrenörlük eğitimi bölümü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cumhuriyet Eğitimi

Cumhuriyet Eğitimi

CUMHURİYET EĞİTİMİNİN GENEL DEĞERLENDİRMESİ Prof. Dr. Mustafa Ergün* Türkiye Cumhuriyeti, 1923 yılında genç bir devlet olarak kurulduğunda, 600 yılı aşkın ömrü olan bir devletin maddî ve manevî tecrübelerine de sahip bulunuyordu. Bu devleti yükselten ve yaşatan dinamikleri bildiği gibi, onu zayıflatan ve çökerten, parçalayan ve yıkan dinamikleri de iyi biliyordu. Esasen Türkiye...
  2. eğitimde selfservis

eğitimde selfservis

EĞİTİMDE SELSERVİS DÖNEMİ Turizmciler yetişiyor Turizm sektörünün ihtiyaç duyduğu nitelikli eleman açığını kapatmayı hedefleyen Magic Life, Ankara Üniversitesi'nin işbirliğiyle 36 haftalık ücretsiz eğitim veriyor. Dünyada en fazla turist çeken ülkeler sıralamasında Fransa başı çekiyor. Bir yılda yaklaşık 76 milyon turist ağırlayan Fransa'yı sırasıyla 56 milyon turistle İspanya, 50 milyon...
  3. Antrenörlük kursları 2012

Antrenörlük kursları 2012

Antrenör olma şartları Antrenör kursları 2012 Antrenör eğitim yönetmeliği Az önce bir misafirimiz Antrenör olmak için ne yapmak gerekir diye soru sormuş. Biz de misafirperver bir site olarak, misafirimizi boş çevirmek istemedik ve Antrenör olma şartları hakkında bilgiler derledik Melek'lerim. antrenörlük eğitimi bölümü; Yüksek öğretim kurumlarında bu mesleğin eğitimini alabilmek için,...
  4. eğitim  alanı

eğitim alanı

eğitim alanındaki sivil toplum kuruluşlarının yaptığı araştirmalar

Sayfayı Paylaş