gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

aöf 2013 başarı notu hesaplanışı nasıl?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba.Aöf okuyorum.Bu yıl aöf başarı notu nasıl hesaplanacak?Puanların yüzdeleri nasıl olacak?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    AÖF sınavlarında alınan notların başarı notuna katkı oranları; ara sınav notunun %30’u, dönem sonu sınav notunun %70’tir.
    Bir Dersin Başarı Notu = (Ara Sınav Notu X %30 ) + (Dönem Sonu Sınav Notu X %70) şeklinde hesaplanır.

AÖF'de Ödevi Olan Derslerde Başarı Notu Hesabı ise şu şekilde yapılmaktadır.

Ödev uygulaması olan derslerde yapılan ara, dönem sonu sınavları ile ödev notunun başarı notuna katkısı; ara sınav notunun %30’u, ödev notunun %20’si, dönem sonu sınav notunun %50’dir.

aöf 2013 başarı notu hesaplanışı nasıl? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. AÖF 2012-2013 Kayıt Yenileme İşlem Tarihleri

AÖF 2012-2013 Kayıt Yenileme İşlem Tarihleri

Bu konu; açıköğretim kayıt yenileme güz dönemi 2012-2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, açıköğretim fakültesi öğrencisiyseniz ve güz dönemi 2012 kayıt yenileme tarihleri hakkında bilginiz yoksa aşağıda vereceğimiz bilgiler işinize yarayacaktır. İşte kayıt yenileme tarihleri... Açıköğretim Fakültesi Güz Dönemi kayıt yenileme işlemleri 22 Ekim – 16 Kasım 2012...
  2. 2013 En Güzel Başarı Sözleri

2013 En Güzel Başarı Sözleri

Bu konu en güzel ve anlamlı başarı sözlerine yer vermektedir. İnsanlar yaşadıkları hayat boyunca bazen tökezler ve başarısız olabilirler. Önemli olan her tökezleyip düştüğünüzde asla pes etmeyip kaldığınız yerden daha güçlü bir şekilde yolunuza devam etmenizdir. Başarıya giden yol öncelikle azim ve sabırdan geçer. Hiçbir zorluk sizi yıldırmasın ve hiçbir başarısızlık sizi hedeflediğiniz...
  3. aöf yeni not sistemi hakkında bilgi verirmisiniz ?

aöf yeni not sistemi hakkında bilgi verirmisiniz ?

Açıköğretimde not sistemi değişti deniyor acaba bu nasıl bir değişiklik bilgi verebilirmisiniz ?
  4. AÖF 2013-2014 Bahar Dönemi Sınav Programı

AÖF 2013-2014 Bahar Dönemi Sınav Programı

aöf 2013-2014 sınav takvimi, aöf sınav takvimi 2013-2014, aöf bahar dönemi sınav tarihleri 2013-2014 Sevgili melekler, AÖF bahar dönemi sınav tarihleri açıklandı. AÖF resmi web sayfasından aldığımız bilgilere göre bahar dönemi sınav tarihleri şöyle... 27- 31 Ocak 2014 Lisansüstü Programlara Giriş İçin Başvuru 04 Şubat 2014 Güzel Sanatlar Enstitüsü Yetenek Sınavları 05 Şubat 2014...
  5. Ayrıntılarıyla AÖF Kredili Sistem Hesaplama

Ayrıntılarıyla AÖF Kredili Sistem Hesaplama

AÖF Sisteminde kredili sistem uygulamaya sokulacak. Her eğitim dönemi güz ve bahar şeklinde iki dönem olacak ve her dönemin kredi toplamı 30 olacaktır. Önlisans bölümlerinden mezun olmak için 120, lisans bölümlerinden mezun olmak için 240 krediyi tamamlamak gerekecektir. * Kredili sistemle birlikte her sınıfta branş dersleri haricinde seçmeli dersler olacak böylece, ilgimizi çeken...

Sayfayı Paylaş