gebe
  1. sedef01

sedef01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Aöf buraya ....

Konu, 'Üniversiteler' kısmında sedef01 tarafından paylaşıldı.

Aöf ile ilgili paylaşımlarımızı buradan yapalım....

Aöf buraya .... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 Aöf Af

2012 Aöf Af

Ben Açık öğretim örnecisiyim ve açık öğretim fakültesinde kaydı silinenler için öğrenci affı çıkacak mı merak edşiyorum bu konuda bilgi sahibi olanlardan lütfen ivedilikle bilgi bekliyorum.
  2. 2012 Aöf Ara Sınav Çözümleri

2012 Aöf Ara Sınav Çözümleri

2012 Aöf Ara Sınav Çözümleri hakkında lütfen varsa bilginiz çok acil bilgi veriniz
  3. 2012 AÖF Ara Sınav Sonuçları

2012 AÖF Ara Sınav Sonuçları

Aöf Ara Sınav Sonuçları 2012 AÖF 2012 Ara Sınav Vize Tarihleri Sonuçları Sevgili melekler, AÖF Ara Sınav (Vize) 7-8 Nisan 2012 tarihleri arasında yapılacaktır. Sınavdan sonra sonuçları öğrenmek için , Açıköğretim e-Öğrenme Portalı adresine girip T.C. Kimlik Numaranız ile Oturum Aç sekmesinden giriş yaparak sınav sonuçlarını sorgulayabilirsiniz. Bol şans :)
  4. Sağlık kurumları işletmeciliği okuyanlar BURAYA!!(aöf)

Sağlık kurumları işletmeciliği okuyanlar BURAYA!!(aöf)

Slm melekler bende aöf mağdurlarındanım 2.sınıf öğrencisiyim 4 dersim var hala veremedim:(finansal yönetim maliyet yönetimi istatistik inkilap:)geçen sene kürtajdı vs derken kaldı bu sene doğumdu çocuktu vize ve sınavlara bile giremedim:(:(büte giricem ama umutsuzum 72 almam lazım acaba çıkmş sınav sorularını ezberlesem ne olur kiii:)geçer miyim dersiniz??siz kaçıncı sınıftasınız sınavlarınz...
  5. Aöf Sınav Yerleri Açıklandı mı?

Aöf Sınav Yerleri Açıklandı mı?

Merhaba melekler, acaba aöf sınav yerleri açıklandı mı ? Acil aöf sınav yerleri bilgisi lazım..

Sayfayı Paylaş