gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

AÖF harç ücretleri 2011 2012 yılında ne kadar ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Eskişehir anadolu üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi ne gideceğim 2011 ve 2012 öğretim yıllarında acaba kaç para harç ödeyeceğiz arkadaşlarım. Umarım çok fazla zam gelmemiştir. Acaba bu paraları belgeleri tamamladıktan sonramı ödeyeceğiz nasıl olacak bu ödeme işlemi bilgi verirseniz sevinirim.

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Selamlar Değerli Misafirimiz, Açık öğretim fakültesi harçlarının bilgilerini vermeden önce sorunuza cevap olması açısından şunu söyleyelim. Harç tutarlarını ödemeden önce mutlak suretle belgelerinizi tamamlamanız ve ondan sonra ödeme yapmanız gerekiyormuş bilginiz olsun.
    Konu ile ilgili ayrıntıları şöyle devam ettirebiliriz.
    TABLO – 2 ÖĞRETİM GİDERİ VE CARİ HİZMET MALİYETLERİNE ÖĞRENCİ KATKI PAYI TUTARLARI (Kayıt için istenen belgeleri tamamlamadan bankaya kesinlikle ödeme yapmayınız.)

Aşağıda sayılan programlar haricindeki tüm programlara kayıt yaptıracak öğrenciler yukarıda belirtilen tutarları ödeyeceklerdir. “Öğretim Gideri” ödemesi farklılaşan programlar aşağıda sıralanmıştır.
    Katkı kredisi almak için Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumuna başvuran ancak, 28 Şubat 2011 tarihine kadar katkı kredisi almaya hak kazandıkları belli olmayan veya hak kazanamayan öğrenciler de 2. taksit olarak 78.00 TL.’yi bankaya ödeyeceklerdir. Yüksek Öğrenim Kredi Yurtlar Kurumunca katkı kredisi tahsisi yapılan öğrencilere 71.00 TL. iade edilecektir.

AÖF harç ücretleri 2011 2012 yılında ne kadar ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2011 2012 yılı pasaport harçları

2011 2012 yılı pasaport harçları

2011 pasaport harçları,pasaport harcı ne kadar 2011,pasaport harçları ne kadar oldu gibi sorularınıza bu yazımızdan cevap bulabileceksiniz. 2011 yılı Pasaport harcı ne kadar ? 2011 Yeni yılda 1 yıllık pasaport harcı 95 liradan 102.3 liraya, 6 aya kadar olan pasaport harcı ise 65 liradan 70 liraya yükselecek. 2 yıllık pasaport harcı 155 liradan 166.9 liraya, 3 yıllık pasaport harcı 220...
  2. 2012 ek ders ücreti ne kadar 2012

2012 ek ders ücreti ne kadar 2012

2012 ek ders ücreti ne kadar 2012 Merhaba bayanlar sizden 2012 ek ders ücreti ne kadar diye bilgi rica ediyorum acaba bu sene ek ders ücretleri ne kadar oldu
  3. 2012 Açıköğretim Harç Ücretleri

2012 Açıköğretim Harç Ücretleri

Açık Öğretim Harçları 2012 Açıköğretim Harç Ücretleri Açık Öğretim Harçları Ne Kadar Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda bir ziyaretçimizin ricası zerine sizlere de Açık Öğretim Harçları hakkında bilgiler aktaracak ve Açık Öğretim Harç ücretlerini konu alacağız. Sınıfını geçen öğrenciler için 250 tl kayıt yenileme tarihleri içinde, 250 tl şubat ayının sonuna kadar yatırmaları...
  4. 2013 Yılında Asgari Ücret Ne Kadar Olacak ?

2013 Yılında Asgari Ücret Ne Kadar Olacak ?

Bu konu 2013 asgari ücret ne kadar olacak hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, asgari ücretle çalışanların hayat şartları karşısında ne kadar zorlandığını hepimiz biliyoruz. Hele de bir hanede tek kişi olarak çalışıyorsa. Bu sebeple asgari ücretle çalışanların gözleri kulakları her zaman zam haberlerindedir. Yılbaşı itibariyle de asgari ücretlere belli bir oranda zam yapılacak....
  5. 2014 Yılı Asgari Ücret Ne Kadar Olacak?

2014 Yılı Asgari Ücret Ne Kadar Olacak?

2014 asgari ücret, 2014 asgari ücret ne kadar, asgari ücret 2014 Sevgili melekler, 2014 yılı asgari ücret miktarları açıklandı. Asgari ücretin 2014 yılı Ocak ve Temmuz aylarında yüzde 3 oranında, Devredilen SSK ve Devredilen Bağ-Kur emekli aylıklarının ise önceki altı aylık enflasyon tahminine göre Ocak ve Temmuz aylarında sırasıyla yüzde 2,85 ve yüzde 2,36 oranında artırılması uygun...

Sayfayı Paylaş