AÖF harç ücretleri 2011 2012 yılında ne kadar ?

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
AÖF harç ücretleri 2011 2012 yılında ne kadar ?
Eskişehir anadolu üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi ne gideceğim 2011 ve 2012 öğretim yıllarında acaba kaç para harç ödeyeceğiz arkadaşlarım. Umarım çok fazla zam gelmemiştir. Acaba bu paraları belgeleri tamamladıktan sonramı ödeyeceğiz nasıl olacak bu ödeme işlemi bilgi verirseniz sevinirim.

Selamlar Değerli Misafirimiz, Açık öğretim fakültesi harçlarının bilgilerini vermeden önce sorunuza cevap olması açısından şunu söyleyelim. Harç tutarlarını ödemeden önce mutlak suretle belgelerinizi tamamlamanız ve ondan sonra ödeme yapmanız gerekiyormuş bilginiz olsun.

Konu ile ilgili ayrıntıları şöyle devam ettirebiliriz.
TABLO – 2 ÖĞRETİM GİDERİ VE CARİ HİZMET MALİYETLERİNE ÖĞRENCİ KATKI PAYI TUTARLARI (Kayıt için istenen belgeleri tamamlamadan bankaya kesinlikle ödeme yapmayınız.)

Aşağıda sayılan programlar haricindeki tüm programlara kayıt yaptıracak öğrenciler yukarıda belirtilen tutarları ödeyeceklerdir. “Öğretim Gideri” ödemesi farklılaşan programlar aşağıda sıralanmıştır.
acik ogretim harclari-36c.jpg

aof harclari 2012-23a.jpg

Katkı kredisi almak için Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumuna başvuran ancak, 28 Şubat 2011 tarihine kadar katkı kredisi almaya hak kazandıkları belli olmayan veya hak kazanamayan öğrenciler de 2. taksit olarak 78.00 TL.’yi bankaya ödeyeceklerdir. Yüksek Öğrenim Kredi Yurtlar Kurumunca katkı kredisi tahsisi yapılan öğrencilere 71.00 TL. iade edilecektir.

Geri