gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Aöf Sınav Yerleri Açıklandı mı?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba melekler, acaba aöf sınav yerleri açıklandı mı ? Acil aöf sınav yerleri bilgisi lazım..

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Açık Öğretim Fakültesinde öğrenciler 5-6 Ocak 2013 tarihlerinde yapılacak olan AÖF vize sınavına girecekler. Bütünleme sınavı giriş yerleri açıklandı.Öğrenciler sınav yerlerini AÖF resmi web sitesinden öğrenebilirler.
    AÖF'ün bu yılki sınavları ve tarihleri şöyle:

Güz Dönemi Ara Sınavı 05 – 06 Ocak 2013
    Güz Dönemi Dönem Sonu Sınavı 09 – 10 Şubat 2013
    Bahar Dönemi Ara Sınavı 04 – 05 Mayıs 2013
    Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı 01 – 02 Haziran 2013

Aöf Sınav Yerleri Açıklandı mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 Aöf Ara Sınav Çözümleri

2012 Aöf Ara Sınav Çözümleri

2012 Aöf Ara Sınav Çözümleri hakkında lütfen varsa bilginiz çok acil bilgi veriniz
  2. 2012 AÖF Ara Sınav Sonuçları

2012 AÖF Ara Sınav Sonuçları

Aöf Ara Sınav Sonuçları 2012 AÖF 2012 Ara Sınav Vize Tarihleri Sonuçları Sevgili melekler, AÖF Ara Sınav (Vize) 7-8 Nisan 2012 tarihleri arasında yapılacaktır. Sınavdan sonra sonuçları öğrenmek için , Açıköğretim e-Öğrenme Portalı adresine girip T.C. Kimlik Numaranız ile Oturum Aç sekmesinden giriş yaparak sınav sonuçlarını sorgulayabilirsiniz. Bol şans :)
  3. Ygs 2012 sınav sonuçları ne zaman açıklanır açıklandı mı?

Ygs 2012 sınav sonuçları ne zaman açıklanır açıklandı mı?

Ygs 2012 sınav sonuçları açıklandı mı? Ne zaman açıklanır? Sonuçlarıma nereden bakabilirim? Sorularıma cevap verirseniz, beni çok mutlu edersiniz arkadaşlar...
  4. açık lisedeyim sınav yerleri açıklandı mı

açık lisedeyim sınav yerleri açıklandı mı

Selam.Açıktan liseyi okuyorum. Sınav yerleri açıklandımı merak ediyorum, bilgi varsa yardımcı olurmusunuz.Teşekkürler..
  5. 2013 LYS Sınav Yerleri Açıklandı

2013 LYS Sınav Yerleri Açıklandı

2013 lys sınav yerleri lys sınav yerleri 2013 2013 lys sınav yerleri belli oldu mu Sevgili melekler, milyonlarca liseli gencin merakla beklediği LYS sınav yerleri açıklandı. ÖSYM'den yapılan açıklamaya göre, 15-16-22-23 Haziran'da yapılacak 2013 LYS'ye başvuran adayların, sınavlara girecekleri bina ve salonlara atama işlemleri tamamlandı. Adaylar belgelerini, başvuru yaptıkları her LYS için...

Sayfayı Paylaş