gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

aöf yeni not sistemi hakkında bilgi verirmisiniz ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Açıköğretimde not sistemi değişti deniyor acaba bu nasıl bir değişiklik bilgi verebilirmisiniz ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Bu sene açıköğretim fakültesi sınavlarına giren öğrenciler hem sonuçların geç açıklanmasından, hemde notlarını sitedeki yoğunluk nedeniyle öğrenememekten dolayı fazlasıyla şikayetçiler.
    Bu sene yine ilk kez uygulanan yeni not sistemi ile kafalarda oldukça karıştı. işte AÖF sınavlarında bu sene ilk kez uygulanan yeni not sistemi...

- AA ile CC arası "Geçer"

- CD ile DD arası "Koşullu Geçer"

- FF, YZ, DZ "Kalır"

- Mezun olabilmek için öğrencinin Genel Not Ortalamasının en az 2,00 olması ve DZ,YZ ve FF notu olmaması gerekir.

aöf yeni not sistemi hakkında bilgi verirmisiniz ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kast Sistemi nedir bilgi verirmisiniz

Kast Sistemi nedir bilgi verirmisiniz

Kast sistemi nedir hangi ülkelerde uygulanır sistemin yürüyüşü nasıldır bilgi verirseniz sevinirim.
  2. evernote hakkında bilgi verirmisiniz

evernote hakkında bilgi verirmisiniz

Selamlar. Akıllı telefonlarda kullanılabilen evernote uygulaması hakkında bilgiler arıyorum yardım edecek biri var mı?
  3. Nevruz hakkında bilgi verirmisiniz

Nevruz hakkında bilgi verirmisiniz

Nevruz nedir? Neden kutlanır? Ne bayramıdır? Hiç fikrim yok bilgi verirseniz sevinirim..
  4. Yeni SBS Sistemi TEOGS Hakkında Bilgiler Burada!

Yeni SBS Sistemi TEOGS Hakkında Bilgiler Burada!

yeni sbs sistemi, teogs nedir, teogs sistemi Sevgili melekler, bildiğiniz üzere bu yıl SBS 8.sınıflarda son olarak yapıldı. Önümüzdeki yıl yani 2014 yılında SBS yerini TEOGS'ye bırakacak. 2013-2014 eğitim öğretim yılında uygulanmaya başlayacak Temel Eğitimden Orta öğretime Geçiş Sistemi (TEOGS) hakkında bilmeniz gereken her şeyi aşağıdaki dosyada bulabilirsiniz.. TEOGS Sistemi Hakkında...
  5. Ayrıntılarıyla AÖF Kredili Sistem Hesaplama

Ayrıntılarıyla AÖF Kredili Sistem Hesaplama

AÖF Sisteminde kredili sistem uygulamaya sokulacak. Her eğitim dönemi güz ve bahar şeklinde iki dönem olacak ve her dönemin kredi toplamı 30 olacaktır. Önlisans bölümlerinden mezun olmak için 120, lisans bölümlerinden mezun olmak için 240 krediyi tamamlamak gerekecektir. * Kredili sistemle birlikte her sınıfta branş dersleri haricinde seçmeli dersler olacak böylece, ilgimizi çeken...

Sayfayı Paylaş