gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

apar topar deyiminin anlamı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

apar topar deyiminin anlamı nedir sözlükteki gibide olsa olur. teşekkür ediyorum.

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Selamlar değerli misafirimiz apar topar deyiminin anlamı şu şekilde açıklanabilir. Apar Topar Deyiminin Anlamı Nedir?
    Apar Topar Deyiminin Sözlük Anlamı

Apar Topar Deyiminin Anlamı

Telaş ve acele ile, yaka paça, hazırlanmadan,Treni kaçırırım korkusuyla apar topar evden ayrıldım.

apar topar deyiminin anlamı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hande Ataizi ve sevgilisi apar topar kaçtılar

Hande Ataizi ve sevgilisi apar topar kaçtılar

hande ataizi, sevgilisi, kaçtılar, sevgilisi kim, haberleri, Hande Ataizi ve sevgilisi ,gazetecileri görünce apar topar kaçmışlar; peki neden niçin kaçtılar? Buyrun fazla merak iyi değildir Melek'ler:A Hande Ataizi ve sevgilisi Benjamin Harvey gazetecilerden tedirgin oldu Güzel oyuncu Hande Ataizi ile sevgilisi Benjamin Harvey önceki gün alışveriş yapmak için İstinye Park’a...
  2. Balgam Atmak Deyiminin Anlamı

Balgam Atmak Deyiminin Anlamı

Balgam Atmak Deyiminin Anlamı nedir son zamanlarda sıkça duyar oldumda bu lafı:S
  3. Başında Durmak Deyiminin Anlamı

Başında Durmak Deyiminin Anlamı

Başında Durmak Deyiminin Anlamı nedir lütfen arkadaşlar bana bu deyimin açılımını yazın.
  4. Bayram Etmek Deyiminin Anlamı

Bayram Etmek Deyiminin Anlamı

Bayram Etmek Deyiminin Anlamı nedir kızlar merak ettim de bu deyimin ne anlama geldiğini
  5. Belasını Bulmak Deyiminin Anlamı

Belasını Bulmak Deyiminin Anlamı

Belasını Bulmak Deyiminin Anlamı nedir bu deyimin açıklamasını çok merak ediyorum.

Sayfayı Paylaş