gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Apartmanda köpek beslemek suç mu ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Köpeğim var ve alt kattaki komşum sürekli beni şikayet etmekle tehdit ediyor, dalaşıyoruz.İyice doldum patlamak üzereyim, acaba dediği doğru mu beni şikayet etse bunun cezası var mı ? Bu nasıl iş, ben hayvan besleyemeyecekmiyim? Bir de şu köpek itlafına yol veren yasa da var :S

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz,
    Yönetim planında köpek beslenmesi konusunda bir yasak bulunmadığı haldeyse Kat Mülkiyeti Kanununda yer alan rahatsız etmeme koşulunun oluşması gerekir.Yönetim planında böyle bir yasak yoksa besleyebilirsiniz.

Yönetim planındaki yasaklama, hayvanın türüne, cinsine, büyüklüğüne, rahatsızlık verip vermediğine, beslendiği yerin ortak mekan veya bağımsız bölüm olmasına bakılmaksızın uygulanır. Yönetim planında bu hususta herhangi bir yasaklama yoksa, ister ortak mahalde ve isterse bağımsız bölümde olsun, kriter diğer kat malıklerine ve/veya kullanıcılarına rahatsızlık verip vermemesidir. Rahatsızlık somut bir kritere ve/veya kaç kişinin rahatsız olduğuna bağlı olmayıp, uyuşmazlık halinde mahkeme tarafından tespit edilir.

Apartmanda köpek beslemek suç mu ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Süs köpeği beslemek

Süs köpeği beslemek

Merhaba ben süs köpeği almak istiyorum ama Süs köpeği beslemek nasıl oluyor bilmiyorum:S
  2. Apartmanda Bakılabilecek Köpekler Nelerdir

Apartmanda Bakılabilecek Köpekler Nelerdir

Apartmanda Bakılabilecek Köpekler Nelerdir, oğlum bir köpek istiyor bende çok seviyorum ama biz bir apartmanda oturuyoruz sizce komşular rahatsız olmadan Apartmanda köpek bakabilir miyiz?
  3. Kızlar Apartmanda Köpek Beslemek Yasak Mı

Kızlar Apartmanda Köpek Beslemek Yasak Mı

Apartmanda Köpek Beslemek Yasak Mı bu konuda bilgisi olan var mı böyle bir yasak var mı? Lütfen acil cevap verin, alman kurdu bir köpeğimiz var yayla evindeydi onu apartman dairemizde beslemek istiyorum:S
  4. Arkadaşlar Apartmanda Kedi Beslemek yasak mı

Arkadaşlar Apartmanda Kedi Beslemek yasak mı

Apartmanda Kedi Beslemek yasak mı kızlar apartmanda kedi besleyen varsa bana da yazsın lütfen
  5. Apartmanda Besleyebileceğiniz Köpek Irkları

Apartmanda Besleyebileceğiniz Köpek Irkları

Apartmanda Yaşayabilen Köpek Türleri Apartmanda Yaşayabilecek Köpekler Sevgili melekler, evcil hayvanlar şu ya da bu şekilde hayatımızdalar. Bu ister sokakta ki hayvanlara bir yudum su vermek olsun, ister evde hayvan beslemek olsun, ayrılmaz bir parça olduğumuzun göstergesi. Tabi bu sevgiyi abartmadan, etrafı rahatsız etmeden yaşamak lazım. :) Bu yazımızda bu soruna değiniyor ve apartmanda...

Sayfayı Paylaş